reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdrowie naszych maluszków

reklama
dobra dołączam do mam chorych maluchów. Moja mała ma napady wieczorne temperatury (bez kaszlu, kataru czy innych dodatkowych objawów). Dzisiejszej nocy 38,6:baffled:
rano brak tempery , wesoła, ruchliwa ect . Na razie obserwuję. Może to ząbki ??? :confused: nie wiem.
Jestem generalnie osobą, która unika lekarzy jak ognia, no ale ....dziecko to dziecko. mam nadzieję że będzie oki, nie wiem tylko kiedy koniecznie trzeba iść do lekarza, różne źródła różnie podają: że jak temp przekracza 39 no tak ale jak długo ?
Mamuśki może drobna pomoc ??
 
I nas znowu zaatakowało choróbsko :(.Znowu katar,do tego okropny kaszel i podwyzszona temperatura.Normalnie idzie sie zalamac,dopero 1,5 tyg temu walczylismy z katarem.Idę dziś z małym do lekarza :(.
 
W Belgii opieka medyczna jest super:-) Moze z minusikiem ze do wszystkiego podchodza z luzikiem!!!jak juz antybiotyk przepisza to musza byc pewni ze tylko on moze pomoc, ale to juz w takich ostrych przypadkach!!Ich syropy na kaszel sa rewelacyjne:-)
No nie powiem ze zawsze jest swietnie, raz mnie wkurzyli!!! Adis mial tracik niemowlecy, cala buzke mial w krtkach a lkarze nic mu na to nie przepisali-powiedzieli ze samo przejdzie!!!!Ze po co taka delikatna skorke juz niszczyc jakimis masciami!!Teraz z perspektywy czasu mysle, ze dobrze ze tak sie stalo, ale wtedy bylam na nich wsciekla ze nie pomogli mojemu synkowi!!!

Dziekuje tutejszym lekarzom za to,ze drugi porod wspominam bardzo bardzo milo, bylo to fantastyczne przezycie...
 
dobra dołączam do mam chorych maluchów. Moja mała ma napady wieczorne temperatury (bez kaszlu, kataru czy innych dodatkowych objawów). Dzisiejszej nocy 38,6:baffled:
rano brak tempery , wesoła, ruchliwa ect . Na razie obserwuję. Może to ząbki ??? :confused: nie wiem.
Jestem generalnie osobą, która unika lekarzy jak ognia, no ale ....dziecko to dziecko. mam nadzieję że będzie oki, nie wiem tylko kiedy koniecznie trzeba iść do lekarza, różne źródła różnie podają: że jak temp przekracza 39 no tak ale jak długo ?
Mamuśki może drobna pomoc ??
ja jestem zdania ze z takim malenstwem nie ma na co czekac i jesli dzieje sie coskolwiek niepokojacego to nalezy isc do lekarza nawet jesli powod okaze sie blachy to lepiej sprawdzic chocby dla wlasnego spokoju. Pozatym jesli jednak okaze sie ze cos jest nie tak to im szybciej leczone tym predzej dzidzia poczuje sie lepiej. Moze to faktycznie ząbki u twojej małej jesli nie ma zadnych innych objawow chocby katarek czy cos
 
My właśnie w trakcie trzydniówki, u lekarza nie byłam, sama wywnioskowałam - 3 dni gorączki i teraz wysypka. Nasz lekarz wychodzi z założenia, ze najpierw telefon do niego i on decyduje czy przyjechać czy nie. Z reguły każe czekać 3dni z gorączką i codziennie do niego dzwonić i zdawać relację z obserwacji małej.
 
reklama
Enka masz rację poczekaj.Jeśli mała będzie miała stałą temperature bądź będzie rosła(patrz od tem 38,5)przez 2 godziny to wal do lekarza piorunem.Bo jak przyniesiesz im dziecko z 38 to powiedzą że to nie temperatura i że panikujesz.Wiem to po praktykach w końcu ratownictwo medyczne studjuje.
 
Do góry