reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdrowie naszych maluszków

A Oli dziś od 5 rano na ,,nogach'' i ja razem z nim-spał 2 godzinki od 7 do 9 a teraz ciagle chodzi.
 
reklama
Hej dziewczyny!
Czy ktoras z was podawala malenstwu antybiotyk OSPAMOX,moj maluszek niestety niemoze sie bez niego obejsc :(.Gardelko zawalone,katar niesamowity i kaszel jak gruzlik:(.Leczylismy sie eurespalem ale niestety nie bylo poprawy.
Jezeli ktoras z was podawala,to napiszcie prosze jak maluszki reagowaly.
Moze MULATKA pomoze i napisze kilka slow o tym leku.
Wielkie dzieki.
 
Oj mój may coś przyjmował ale nie pamiętam co.Hmm jak mam go jeszcze to ci napisze,ale to już jutro.
 
Hej dziewczyny!
Czy ktoras z was podawala malenstwu antybiotyk OSPAMOX,moj maluszek niestety niemoze sie bez niego obejsc :(.Gardelko zawalone,katar niesamowity i kaszel jak gruzlik:(.Leczylismy sie eurespalem ale niestety nie bylo poprawy.
Jezeli ktoras z was podawala,to napiszcie prosze jak maluszki reagowaly.
Moze MULATKA pomoze i napisze kilka slow o tym leku.
Wielkie dzieki.


Moj Michal bral niedawno ale niestety nie pomogl i skonczylo sie na Klacidzie. AAle chociaz ten ospamox jest dobry w smaku i Michal ladnie dziubka otwieral. Tylko meczace bylo to ze trzeba go co 12 h podawac i lepiej tego ptrzestrzegac ( z godz poslizgiem max) i ciezko bylo wieczorem bo jak rano wstal i dalam o 9 to wieczorem ciezko bylo go do 21 przetrzymac i nie raz musialam wybudzac
 
Hej dziewczyny!
Czy ktoras z was podawala malenstwu antybiotyk OSPAMOX,moj maluszek niestety niemoze sie bez niego obejsc :(.Gardelko zawalone,katar niesamowity i kaszel jak gruzlik:(.Leczylismy sie eurespalem ale niestety nie bylo poprawy.
Jezeli ktoras z was podawala,to napiszcie prosze jak maluszki reagowaly.
Moze MULATKA pomoze i napisze kilka slow o tym leku.
Wielkie dzieki.
Moja mała przyjmowała Ospamox, na szczescie jej organizm bardzo ładnie przyjal ten antybiotyk nie zwracala po nim ani nic szybko jej pomogl, troche sie go obawialam bo ona go brala jak miala chba z miesiac i miala za mala wage zeby dac jakies konkretne leki a miala mocno zawalone gardelko (tak to bywa jak wszyscy domownicy chorzy) dostawala go wtedy chyba 2 lub 3 ml co 12godzin szybciutko jej pomogl. Wiem ze nieraz go trzeba długo podawac o to jeden ze słabszych antybiotykow i nie zawsze dziala. Mi lekarka kazała wtedy pilnowac by mała duzo pila i "regularnie" siusiala bo polowa tego leku jest wydalana z moczem. dodatowo dostawala paracetamol w czopku na zbicie goraczki i w sumie przez cala noc i wiekszosc dnia spala budzila sie tylko na jedzenie i zmiane pieluszki
 
Ostatnia edycja:
A u nas chyba się jakieś chorubsko szykuje:-( Oli ma katarek i troche pokaszluje :-( Mam nadzieję że to przejdzie mu.
 
Nie wiecie ile po chorobie trzeba odczekac ze szczepieniem ??? Bo mielismy miec na zoltaczke 11 marca ale choroba nam odwlekla i nie wiem czy teraz juz moge czy jest jakis okres po chorobie ??
 
reklama
Do góry