• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Życzenia i gratulacje ;)

reklama
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA ZOSI,JULCI,ANITKI I ANTOSIA Z OKAZJI UKONCZENIA DZIESIESIATEGO MIESIACA.:-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)
Troszkę spuznione,ale szczere.:tak:
 
Samych radosnych dni, w zdrowku i z glowa w chmurach :-p;-)dla Filipka, Martusi, Jasia i Danielka zyczy Julcia z mama
celebrate.gif
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry