• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Życzenia i gratulacje ;)

reklama
Wszystkiego najlepszego dla małych solenizantów, którzy będą kończyli swoje 10 i 11 miesięcy dziś i przez następne dni, aż do 30 grudnia:tak::-):happy2::-D


glitterfy155518535D34.gif

 
Wszystkim dzieciaczkom, które obchodziły swoje święto od 15 grudnia, aż po dzisiejszy dzień życzmy dużo radości, spełnienia tych malutkich marzeń, zdobywania nowych umiejętności oraz dużo, dużo zdrówka :-):tak::-):tak::-D
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry