reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

@p_a_t_i mój też mi dał anty tylko w tym samym celu. Po miesiącu jak u niego byłam pytał czy biorę to powiedziałam że nie. Nie po to od trzech lat nie brałam aby organizm oczyścić żeby teraz brać. I powiedział że ok. No i że książkowo zaleca się pół roku ale kobitki po trzech zachodzą i jest ok
No jest ok właśnie.. Mówię, że nie ma reguły. Dlatego nie będę brać tabletek. Będziemy uważać i myślę, że będzie ok..
 
reklama
@zosiak a kiedy planujesz ponowic kwas foliowy? Zazdraszczam witaminy d z Grecji..mi tylko suplementacja zostaje a niedobor spory..wynik 17.. @p_a_t_i jestem w szoku o_O pol roku?? A wiesz ze w szpitalu sie pytalam i lekarka powiedziala ze po pierwszej prawidlowej @ mozna zaczynac?chociaz zobaczymy czym mnie gin zaskoczy we wt..:) a powiedz czy to jest gin na nfz? i ile ma lat? Ciekawa jestem;)
 
@p_a_t_i jaki niby wirus?? Lekarz podejrzewa że przyczyną poronienia był jakiś wirus, nie robiąc ci żadnych badań? Przecież to jest totalnie bez sensu. I niby co ci powiedział, że jak się masz pozbyć wirusa? Przecież nawet nie wiesz co to. Ja bym na twoim miejscu poczekala do @, potem poszła do innego gin i zapytała o zdanie. I jeśli jesteś gotowa psychicznie, to bym się starała. A jeśli chcesz poczekać do nowego roku, to jak najbardziej spoko :) tylko te tabletki są bez sensu totalnie. Tylko sobie rozwalisz nimi organizm
 
Taka sytuacja ... sprzatalam w torebce na wyjazd iii znalazłam smietki na dnie miałam wyrzucić ale patrzę i czytam i nie mogę ogarnąć... skąd to się wzięło tam ??? Cały czas jestem w szoku ...
1508533743-d1432e900a85893d-aaaaaa.jpeg


Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
@roxie123 ciężko przeczytać, a szkoda bo zapowiadały się fajne cytaty, z tego co udało mi się zobaczyć. Czasem fajnie znaleźć takie skarby po jakimś czasie ;)

Dziewczyny, powiedzcie mi jedną rzecz. Może to będzie głupie pytanie, ale trudno... Przełamałam się i udało mi się dzisiaj rano zaaplikować luteine dowcipna po raz pierwszy. Poszło gładko, bez problemów. A jak brałam ja teraz, to po pierwsze miałam problem żeby ten aplikator tam złożyć, a po drugie zaraz potem zaczął mnie boleć brzuch... Nie mocno, ale trochę czuje. Powiedzcie mi, czy jest możliwość żebym sobie tam coś zrobiła tym patykiem? Czy nie ma takiej opcji i tylko świruje??
 
@roki_1991 czesto dziewczyny podraznily i zdarzały się plamienia dopytaj ale można też z drugiej strony aplikować coś któraś kiedyś pisała. Ja nie mam lutki: /

To nie moje!!! :o Ja nie wiem ... nie mogę tego zrozumieć ale chyba ktoś mi podrzucił... pierwszy raz widzę takie coś... chcialybyście widzieć jak mi kopara opadła jak rozwinęłam [emoji23][emoji23][emoji23] ok spróbuje z lampą ciemno i żarówka
1508535329-67ce3a66b7d747d0-aaaaaa.jpeg


Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@roxie123 podrażnienie przeżyję, bylebym sobie czegoś nie uszkodziła.. Nie za bardzo wiem która stronę masz na myśli mówiąc druga :p ale liczę na to że dziewczyny też coś napiszą :p ja mam luteine jeszcze z poprzedniej ciąży. Zostało mi 2.5 opakowania
A co do tych karteczek, to sama prawda :) nie wiem kto Ci to podrzucił, ale chyba ktoś dla kogo jesteś ważna :)
 
Do góry