reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chcę być mamą po raz trzeci

A ja od teściowej mieszkam 1000 km i bardzo się cieszę z tego powodu!! A moja mama tak gada.... a przyszło by co do czego i też napewno by się cieszyła

Napisane na E6653 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Andzia - lepiej późno niż wcale ;)

Mnie wczoraj moja mama zapowiedziała (po raz któryś..), że jak będziemy mieć więcej niż 2 dzieci to się będziemy rzadziej spotykać. Uroczo.
Jeju, dziewczyny, jakbym moich rodziców słyszała... Delikatnie rzecz ujmując są sceptyczni względem posiadania 3 dzieci. Przykre to dla mnie, bo ostatecznie przecież nie wykorzystujemy ich, nie obciążamy opieką nadmiernie ani nic. Teściowie się natomiast ucieszą na bank.

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jak ostatnio czytałam książkę na temat mam wielodzietnych, to właśnie od 3 dziecka zazwyczaj dziadkowie średnio zadowoleni. U mnie teściowie bardziej na "tak" są, ale też kontakt z dziećmi naszymi mają rzadko, mimo że nie dzieli nas nawet 20 km.
 
To ja wam powiem że ja się bałam reakcji mojej teściowej bo prawdę powiać ja mamy już nie mam i moja teściowa jest "złota" przy dwójce bardzo mi pomagała jak syn się urodził. Nadię zabierała do siebie po pracy żebym ja miała na spokojnie czas. Teściowa mieszka 2 klatki obok. Mój mąż w sezonie wiosna jesień w większości pracuje w delegacji i wraca do domu jedynie na wekkendy. Ja porozmawiałam z teściowa jak dawała sobie radę z 3? Czy jest ciężko? Wystarczyło mi tylko jak powiedziała że www tedy ma się więcej cierpliwości niż przy 2;) zdziwiona była tylko że miesiąc później już byłam w ciąży hehhehe;) ale bardzo się cieszy;)

xnw4yx8dw9gd7gz3.png


ug37df9hnfaek7g7.png


1usaanliaz4hsb90.png
 
a myślałam że tylko u mnie dziwne reakcje na 3 dziecko, moja mama martwi się że nie dam sobie rady, że z trójką to ciężko będzie mi wszystko ogarnąć, a ja myslę że będzie dobrze, jeszcze jej tylko nie uświadomiłam że to będzie w tym roku, jak się uda :)
 
My od poniedziałku cieszymy się dwoma kreseczkami na teście. Stwierdziłam, że dopiero po 1 wizycie powiem rodzicom, już na drugie nasze dziecko reakcja była średnia, więc po co sobie mam dokładać nerwów.
 
Dziękuję.
No właśnie w ogóle nie czuję się ciążowo i to mnie nieco martwi, bo w dwóch poprzednich to cały czas wymioty i nudności. Tu ciut większa senność, ale to może i kwestia pogody.
 
reklama
My od poniedziałku cieszymy się dwoma kreseczkami na teście. Stwierdziłam, że dopiero po 1 wizycie powiem rodzicom, już na drugie nasze dziecko reakcja była średnia, więc po co sobie mam dokładać nerwów.
Ja w sobotę testowałam i wyszły II całkiem tłuste krechy. Jeszcze jestem w lekkim szoku.
W mojej głowie panuje generalny chaos, bo choć daliśmy zielone światło ciąży, to nie wyobrażałam sobie, żeby nam się tak szybko uda i jestem zwyczajnie wzięta z zaskoczenia.
Mam do poogarniania sporo rzeczy w związku z niespodziewanym stanem odmiennym.

*Marciątko Widzę, że mamy podobne dylematy. Też cały czas czekam na "ten stosowny moment", kiedy powiem rodzicom. Wiem, że sporo nerwów mnie to będzie kosztowało, więc odwlekam...



Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry