reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co na porodówkę w Zielonej Górze?

reklama
@tusianka praktycznie wszystko jest. Dają ubranka dla dzidzi (trzeba oczywiście mieć na wyjście), pampersy, podklady dla mam, koszule do porodu.
Warto mieć oczywiście swoje kosmetyki i dziecka, pizamy, ręczniki, papier toaletowy, sztućce, wodę.
Jak mi sie coś przypomni, to dopiszę.
 
Hej @tusianka,

Planuje poród w Zielonej Górze jednak nadal mam wiele wątpliwości. Mogłabym Cię prosić o kontak?

Dziewczyny,

Jakie są Wasze opinie dotyczące tego szpitala?

Pozdrawiam,
Aga
 
Hej @tusianka,

Planuje poród w Zielonej Górze jednak nadal mam wiele wątpliwości. Mogłabym Cię prosić o kontak?

Dziewczyny,

Jakie są Wasze opinie dotyczące tego szpitala?

Pozdrawiam,
Aga
Ja mam dobre wspomnienia, choć było bardzo dużo pacjentów. Zamiast na patologii leżałam na ginekologii, ale były tam mile pielęgniarki :) na sam poród udało się mieć sale jednoosobowa. Może dlatego mi się podobało :)
 
Ja mam dobre wspomnienia, choć było bardzo dużo pacjentów. Zamiast na patologii leżałam na ginekologii, ale były tam mile pielęgniarki :) na sam poród udało się mieć sale jednoosobowa. Może dlatego mi się podobało :)

Dziękuję @sylwkaq90 za Twoją opinie :)
Super, że trafiłaś na sale jednoosobową - z tego co wiem jest ich tam 3 + jedna 2 osobowa, która niestety nie zachęca...Najgorsza jest ta loteria jak trafisz.
Personel jest z pewnością kluczowy, jeśli wspaniałe położne i pielęgniarki to i sam pobyt pozostawia miłe wspomnienia :)
 
Do góry