reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

Kochane wizyta skończona, mały ma już 411 gram [emoji4][emoji16]
Wszystko gra :)
Załatwiłam też okulistę bo przy mojej wadzie -3.00 trochę się bałam o poród, ale siatkówka w porządku.
Przy okazji też zajechałam do Lidla, bodziaki i kombinezon zakupiony!
Trochę zdycham przez zapalenie gardła ale miejmy nadzieję że antybiotyk pomoże.
Od kilku dni czuję jak Adaś kopie :D Ale super... całkiem nowe uczucie, nawet nagrałam jak brzuch mi się unosi [emoji14]
 
reklama
Kochane wizyta skończona, mały ma już 411 gram [emoji4][emoji16]
Wszystko gra :)
Załatwiłam też okulistę bo przy mojej wadzie -3.00 trochę się bałam o poród, ale siatkówka w porządku.
Przy okazji też zajechałam do Lidla, bodziaki i kombinezon zakupiony!
Trochę zdycham przez zapalenie gardła ale miejmy nadzieję że antybiotyk pomoże.
Od kilku dni czuję jak Adaś kopie :D Ale super... całkiem nowe uczucie, nawet nagrałam jak brzuch mi się unosi [emoji14]
Super, że mały zdrowo rośnie.
Wrzuć fotkę kombinezonu, bom ciekawa.
 
Super, że mały zdrowo rośnie.
Wrzuć fotkę kombinezonu, bom ciekawa.
Podomowe porteczki, luźno i wygodnie :D
IMG_20180626_135545.jpg
 

Załączniki

  • IMG_20180626_135545.jpg
    IMG_20180626_135545.jpg
    49 KB · Wyświetleń: 440
Hej[emoji6] gratuluję wszystkim udanych wizyt[emoji4] zawsze lubiłam gorące lato, ale w ciąży bardziej mi służy chłodek[emoji5] lepiej mi się śpi, mniejszy mam katar a ciśnienie w normie niezależnie od pogody [emoji4]

Czytałam o tych rybach i już sama nie wiem jeżeli chodzi o makrelę wędzoną , bo jedni piszą że bardzo zdrowa i jak najbardziej można a drudzy że ma dużo rtęci i że może być szkodliwe dla dziecka[emoji848] aj i niepotrzebnie się naczytałam czego lepiej unikać bo nawet oscypek jest na liście nie wskazanych... [emoji15]
 
Hej[emoji6] gratuluję wszystkim udanych wizyt[emoji4] zawsze lubiłam gorące lato, ale w ciąży bardziej mi służy chłodek[emoji5] lepiej mi się śpi, mniejszy mam katar a ciśnienie w normie niezależnie od pogody [emoji4]

Czytałam o tych rybach i już sama nie wiem jeżeli chodzi o makrelę wędzoną , bo jedni piszą że bardzo zdrowa i jak najbardziej można a drudzy że ma dużo rtęci i że może być szkodliwe dla dziecka[emoji848] aj i niepotrzebnie się naczytałam czego lepiej unikać bo nawet oscypek jest na liście nie wskazanych... [emoji15]
Mi się zepsuły oscypki przywiezione przez córkę, bo nikt poza mną nie je. A ona nie wiedziała, że ja nie mogę i mi przywiozła [emoji20]
 
Mój też tak mówił. Wizytę mam za 3 tygodnie i na początku zaczął mówić o krzywej ale zaczął liczyć tygodnie i powiedział że to za wcześnie bo po 24 tygodniu trzeba zrobić.
Teraz mam przyjść z toksoplazmozą, morfologią i moczem.
U mnie dokładnie to samo powiedział i takie same wyniki kazał na najbliższą wizytę a krzywą dopiero po następnej wizycie.
 
Lez i odpoczywaj. Ja znowu przy takich pogodach jak deszcz to mam cisnienie lepsze dla mnie, bo dzis mialam 117/79 a zazwyczaj mam okolo 130-135 na 80-85. Upaly znosze duzo gorzej pod tym wzgledem, wtedy bardzo duzo pije i pilnuje tego cisnienia, bo mi sie kolejne tabsy nie uśmiechają :/ chociaz wiadomo, ze jak trzeba bedzie to bede brac. Chociaz i tak jest noezle, bo w 1 ciąży na tym etapie juz lykalam tabsy na nadcisnienie.
Ale moj lekarz jak uslyszal, ze skonczylam tylko na 3 dziennie wtedy to stwierdzil, ze to niezly wynik, bo mial pacjentki co dwa razy tyle musialy brac nawet.

Masakra tyle tabsow oO
fajnie że starasz się poradzić sobie z tym inaczej, na pewno wyjdzie na plus

Hej[emoji6] gratuluję wszystkim udanych wizyt[emoji4] zawsze lubiłam gorące lato, ale w ciąży bardziej mi służy chłodek[emoji5] lepiej mi się śpi, mniejszy mam katar a ciśnienie w normie niezależnie od pogody [emoji4]

Czytałam o tych rybach i już sama nie wiem jeżeli chodzi o makrelę wędzoną , bo jedni piszą że bardzo zdrowa i jak najbardziej można a drudzy że ma dużo rtęci i że może być szkodliwe dla dziecka[emoji848] aj i niepotrzebnie się naczytałam czego lepiej unikać bo nawet oscypek jest na liście nie wskazanych... [emoji15]

A tam
Wątróbka też bo ma dużo witaminy A ale bez przesady .. z.taka ilością..jakbym żywiła się na okrągło tylko makrela czy wątróbka to jeszcze rozumiem a nie czasem zjadła
Ja staram się być gdzieś po środku co do tych wszystkich porad ksiazkowo intenetowych i na zdrowie mi to wychodzi
 
reklama
Kochane wizyta skończona, mały ma już 411 gram [emoji4][emoji16]
Wszystko gra :)
Załatwiłam też okulistę bo przy mojej wadzie -3.00 trochę się bałam o poród, ale siatkówka w porządku.
Przy okazji też zajechałam do Lidla, bodziaki i kombinezon zakupiony!
Trochę zdycham przez zapalenie gardła ale miejmy nadzieję że antybiotyk pomoże.
Od kilku dni czuję jak Adaś kopie :D Ale super... całkiem nowe uczucie, nawet nagrałam jak brzuch mi się unosi [emoji14]
No a jak ten Twój termin porodu?
 
Do góry