reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chcę być mamą po raz trzeci

To prawda, dla niektórych praca ważniejsza. Ale każdy ma swoje priorytety. Ja uważam że najlepsze co można dać swojemu dziecku to czas. Przepraszam że tak wtrąciłam w dyskusję ale jestem mamą trójeczki i trafiłam na ten wątek
 
reklama
U mnie średnio. Jak to moja mama powiedziała, nigdy nie pogodzi się z naszymi decyzjami. No cóż. Było mi przykro, ale teraz mi to zwisa. Dzieci dają mi ogromną radość i nie zamieniłabym tego na nic.

@-Aia- tak byłyśmy tam razem. Czuję się różnie. Moja szyjka się skraca, co jest standardem u mnie niestety. Nie myślę o agencji tylko o podnajmowaniu mieszkań. Zobaczę jak to się rozwinie.
 
Hej dziewczyny ratunku bo oszaleje czy któraś z Was miała plamienie implantacyjne?? Jeśli tak to w którym dniu po transferze? I jak wyglądało? Przejzalam już tysiąc stron i nigdzie nie znalazłam odpowiedzi...
 
Witajcie, również i ja dołączam do starań o trzecie maleństwo. Moje córki mają prawie 8 i 3 latka i tym razem chciałabym ciut mniejsza różnicę:) Chęci przewyższyły obawy i decyzja została podjęta :)
 
@lafantynka są implantwcyjne krwawienia, w zupełności nie groźne, głowa do góry!
Ja nie miałam ale e-znajoma niedawno miała ;)

Witaj alita6 starcie się już?
 
Marciątko dzięki
Zaczynamy staranka. Dopiero była poważna rozmowa, już chyba trzecia i tym razem już nie odlożyliśmy decyzji, chociaż łatwa nie była
Z jednej strony już nie mogę się doczekać tej małej osóbki w naszym domu, z drugiej o matko jak ja to wszystko ogarnę
@lafantynka ja też nigdy nie mialam tych krwawień, coś już się u ciebie wyjaśniło?
 
Nie wiem czy o to chodzi, ale w drugiej ciąży miałam plamienie jakoś w dniu spodziewanej miesiączki.

@alita6 gratuluję i życzę powodzenia!
 
Czesc dziewczyny, ja rowniez chce zostac mama po raz trzeci. Jest strach i wiele obaw, ale na sama mysl, ze tule ta sloda istotke chce mi sie skakac z radosci. Ciekawe jak to bedzie, czy szybko sie uda. To pierwszy cykl staran, ale ostatni cykl sie troche przedluzyl. Zawsze mam 23dniowe, a ostatni trwal 29 dni. Dlatego nie wiem czy obecny bedzie krotki jak zawsze czy moze dlugi jak ten ostatni.
 
reklama
Mujer dzięki:)
delicious gratulacje :) no właśnie ja teraz mam przewagę obaw. Szczególnie o pracę i finanse, bo cała reszta nie wątpię, że się ułoży. oby się szybko udało, wtedy już nie będę rozmyślać o obawach :p my o drugą córeczkę staraliśmy się pół roku, oby tym razem było szybciej :p Moje łobuziary są takie kochane, a jak na nie patrzę to ciągle mi kogoś brakuje, haha :) takie dziwne wrażenie, że to jeszcze nie komplet :D
 
Do góry