reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Torba do szpitala

@MangoWawa a te woreczki są grubsze niż takie standardowe z czerwonym paseczkiem?
@Balonsbalons pewnie, skoro u ciebie się walizka sprawdziła, dobrych rozwiązań się nie zmienia przeciez:) u mnie w szpitalu to wszystko trzeba wziąć i dla kobiety i dla dzieciaka. Nie chciałabym się prosić o nic. Na liście mam nawet ręcznik papierowy:eek:

Ten recznik papierowy to do wycierania krocza po prysznicu i po plukaniu po zalatwianiu potrzeb typu siusiu i 2ka w tedy lekko przykladasz by osuszyc . recznik kapielowy sie do tego nie nadaje . bakterie i te sprawy wez sobie jakis dobrej jakosci recznik papierowy chlonny np foxy nie przylepi sie do skory :)
 
reklama
Ten recznik papierowy to do wycierania krocza po prysznicu i po plukaniu po zalatwianiu potrzeb typu siusiu i 2ka w tedy lekko przykladasz by osuszyc . recznik kapielowy sie do tego nie nadaje . bakterie i te sprawy wez sobie jakis dobrej jakosci recznik papierowy chlonny np foxy nie przylepi sie do skory :)
Aaaa:) Hehe no na to bym nie wpadła. Do listy sama dopisalam chusteczki do higieny intymnej i takie rozwiązanie z ręcznikiem papierowym by mi nie przyszło do głowy. Dzieki:)
 
Aaaa:) Hehe no na to bym nie wpadła. Do listy sama dopisalam chusteczki do higieny intymnej i takie rozwiązanie z ręcznikiem papierowym by mi nie przyszło do głowy. Dzieki:)


Chusteczki do intymnej moga cie podrażnic
Lepiej siedzac na toalecie miec buteleczke do ktorej nalejesz cieplej kranówki i robiac siusiu jednoczesnie polewaj sobie szanowna i reszte wody jak skonczysz i osuszaj recznikiem. Ja sie dzieki temu pieknie zagoilam i nie odczuwalam zadnych dolegliwosci oprocz hemoroidow
 
Chusteczki do intymnej moga cie podrażnic
Lepiej siedzac na toalecie miec buteleczke do ktorej nalejesz cieplej kranówki i robiac siusiu jednoczesnie polewaj sobie szanowna i reszte wody jak skonczysz i osuszaj recznikiem. Ja sie dzieki temu pieknie zagoilam i nie odczuwalam zadnych dolegliwosci oprocz hemoroidow
Wezmę sobie do serca, chociaż na mnie to się goi jak na psie;)
 
@MangoWawa a te woreczki są grubsze niż takie standardowe z czerwonym paseczkiem?
@Balonsbalons pewnie, skoro u ciebie się walizka sprawdziła, dobrych rozwiązań się nie zmienia przeciez:) u mnie w szpitalu to wszystko trzeba wziąć i dla kobiety i dla dzieciaka. Nie chciałabym się prosić o nic. Na liście mam nawet ręcznik papierowy:eek:

Jakich czerwonych? Ja miałam takie w kolorze niebieskim, teraz w nowej kolekcji są pistacjowe. Te torebki są takie grubsze i fajnir wszystko w nich widać.
 
Od takich standardowych jak hmm jakas plastikowa biżuterię kupujesz na bazarku np:)

Tak, one są dużo większe i mocniejsze. Link do: ISTAD - IKEA do takiej wiekszej wchodzi kilka pieluch testowych lub zestawów ubranek dla maluszka. W zestawie są w 2 rozmiarach.
Na zdjęciu zestaw na przebranie dla starszego syna - pojemne są i praktyczne :)
20180905_104224.jpg
:)
 

Załączniki

  • 20180905_104224.jpg
    20180905_104224.jpg
    1,4 MB · Wyświetleń: 889
Dziewczyny zaczynam się pakować do szpitala i teraz zagwozdka, moja córa z lipca, więc tego problemu nie było. W co ubrać dziecko bezpośrednio po porodzie w listopadzie? W ogóle ile i jakich ubranek bierzecie. U mnie sprawa jest taka, że jeśli pojedziemy do Opola, starsza córka będzie u teściowej i tam będzie spał mąż, to nie będzie możliwości by dowieźć rzeczy, bo by musiał jechać 60 km do nas do mieszkania.
 
reklama
Dziewczyny zaczynam się pakować do szpitala i teraz zagwozdka, moja córa z lipca, więc tego problemu nie było. W co ubrać dziecko bezpośrednio po porodzie w listopadzie? W ogóle ile i jakich ubranek bierzecie. U mnie sprawa jest taka, że jeśli pojedziemy do Opola, starsza córka będzie u teściowej i tam będzie spał mąż, to nie będzie możliwości by dowieźć rzeczy, bo by musiał jechać 60 km do nas do mieszkania.
Ja wszystkie dzieci w zimie rodziłam.
W szpitalu było ciepło to koszulka czy kaftanik, pielucha i rożek.
Jak zimno to na koszulkę pajac czy śpiochy.
Ja bym szykowała na 3dni 3-4 komplety.
Przecież tak czy tak to mąż Cię odwiedzi i jak coś to Ci dowiedzie.
A nie masz listy na stronie szpitala?
No i 1 czapeczkę, bo czasem biorą na korytarz dzieci a tam przeciągi
 
Do góry