reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Hej dziewczyny. Dziś zrobiłam sikanca. Jutro idę na bete. Bardzo bolą mnie piersi.

Test sikany niepewny. Dołączę zdj. Sama nie wiem czy to miejsce testowe czy cień cienia. Może sobie wmawiam już ze coś tam jest
 

Załączniki

  • F281494E-15C5-475F-9C0B-54552370B3D4.png
    F281494E-15C5-475F-9C0B-54552370B3D4.png
    165,3 KB · Wyświetleń: 90
reklama
Hej dziewczyny. Dziś zrobiłam sikanca. Jutro idę na bete. Bardzo bolą mnie piersi.

Test sikany niepewny. Dołączę zdj. Sama nie wiem czy to miejsce testowe czy cień cienia. Może sobie wmawiam już ze coś tam jest
Coś widać, ale najlepiej idź na betę będziesz miała pewność :) a @ kiedy miało być?
 
Dziękuje. W poprzedniej ciąży robiłam w dzień @ i były tez dwie, ta druga tylko trochę bledsza. Ale wtedy, 6 lat temu, miałam normalne cykle i było to 14 dni po owu
Po takim czasie może być nieco inaczej. Beta wszystko wyjaśni :) ja wtedy też po piersiach już wiedziałam że to nie na @. Teraz czekam i planuje w grudniu zacząć starania. Juz mi się marzy dzidzia ale po tym co przeszłam muszę poczekać cierpliwie. Może wyda się to dziwne ale często rozmawiam z moją dzidzia. Wiem, że jest tam na górze i patrzy.
 
Mam 5-letnia córkę. Od roku się staramy o drugie. Zaszłam w sierpniu i poroniłam- nie wiadomo czy nie ronilam już wcześniej. Wyszła mi ta krótka faza.
 
reklama
Do góry