reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

Naprawdę nie ma co sie martwić, byle szybko sie ruszać ,nozkami i duzo robi nastawienie i samozaparcie;)
Ja np zniosslam dobrze a dziewczyna obok wstala dopiero wtedy kiedy ja wychodziłam ale jednak trzymam kciuki ze dobrze pójdzie !:)

Dziękuje za kciuki [emoji6] nastawienie mam pozytywne, co nie zmienia faktu, że trochę się boję.
 
reklama
Mozesz wykorzystac do wycierania kurzy ;)
Chyba mąż by na mnie krzywo patrzył że dzidziowe chusteczki od jego mamy używam do sprzatania kurzy [emoji6]
@Frosty zobacz, jaką mają datę te chusteczki. Przy rozszerzaniu diety i później, jak już będzie starsze dziecko, możesz ich używać do rączek i buzi ;)
Są do 2021 roku więc mam czas żeby je wykorzystać do czego innego niż takiej delikatnej pupki, dzięki [emoji4]
 
U nas już po wizycie położnej. Esterka przybrała 330g w tydzień :) Położna zadowolona, bo ostatnio mówiła, że chce, żeby przytyła min. 200. Więc mam argument przeciw radom o dokarmianiu :) potwierdziła też to co zauważyłam a nie byłam pewna - że zaczęła widzieć :)
Super, cieszę się że Esterka tak pięknie przybiera, teraz już mama musi zrozumieć, że mała się najada i żadne mm potrzebne nie jest [emoji4]
 
Po wizycie położnej, Maja ma za 3 dni 2 miesiące i waży 4kg070
Znów CAŁA nieprzespana noc.. I już wiem czemu..

Idzie jej ząb..... Tak czuję pod palcem
Witam mam na imię Krystianek i ważne 3780 [emoji7][emoji7][emoji7][emoji173][emoji173][emoji173]Zobacz załącznik 923645
Gratulacje!!
Hey dziewczynki nie pisze bo dziecko mnie pochlonelo:)
Po cc piekne szycie nic nie boli 2 tygodnie po a ja juz od tygodnia plamie leciutko na brązowo:) latam biegam od pierwszego dnia po cc tzn od 20 a cc mialam o 14:) takze cc bajka i nie ma mowy ze kiedykolwiek zdecyduję sie na naturalny bo po tygodniu wzystko robilam nic nie bolało ani nie ciągllo ,wzystko wrocilo do normy jakbym w ciąży nie byla na dodatek juz z mezem sie tulimy ledwo tydzień co minal;) a blizna cieniutka :) ja jestem mega pozytywnie zaskoczona bo bylam pozytywnie nastawiona ale ze az tak to śmiało mogę isc drugi raz:)
Malutka rosnie juz 3,5 kg odzyskala swoja masę i tyle miłości;)
Ogolnie spi , je rosnie nie płacze :) karmie mm i jestem zadowolona, nadrabiam właśnie forum:) a ile zostalo kobietek w 2 paku:)

Ps remont ukończony ,pokoj również Lilianki dokończony zostal przed urodzinami :)
Na zdj tygodniowa i 2 tygodniowa dziecina:)
Ale słodziutka [emoji4]
 
Po wizycie położnej, Maja ma za 3 dni 2 miesiące i waży 4kg070
Znów CAŁA nieprzespana noc.. I już wiem czemu..

Idzie jej ząb..... Tak czuję pod palcem
Gratulacje!!Ale słodziutka [emoji4]
O kurczę już ząbek! Ja się tak tych ząbków boje no ale trzeba będzie przez to przejść:) podać żelaza się tez bałam a nic dziewczynom nie jest wiec może nie będzie źle.
 
reklama
O kurczę już ząbek! Ja się tak tych ząbków boje no ale trzeba będzie przez to przejść:) podać żelaza się tez bałam a nic dziewczynom nie jest wiec może nie będzie źle.
Mała wogule nie spi, kolek nie ma a płacze i smoczek gryzie, ja patrzę a tam ząb... Od 2 dni od 4ej do 12nastej to jest krzyk, pisk i zero snu.... Myślałam że to za wcześnie bo jeszcze 2 miesiący nie ma i wczesniak.. Ale idzie ząbek echhh ciężkie noce.. [emoji17]
 
Do góry