reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Czesc dziewczyny

@Destino , @witch84 dziekuje za pamiec. Zagladam, czytam, ale weny brak. Moj dol sie poglebia, wydaje mi sie, ze czas,kiedy moglam zostac mama juz dawno minal. I choc zawsze przed spodziewana @ tli sie we mnie nadzieja, ze moze teraz to przyjscie @ wszystko burzy. W dodatku moja druga bratowa zakomunikowala mi, ze jest w ciazy. Niby poczatek poczatkow, bo lekarz jeszcze nic nie widzial, ale to mnie dobilo do konca. Wiem, jestem okropna, ale nie umialam sie cieszyc, jak mi to powiedziala. W dodatku cala firma juz wie, bo wszystkim sie pochwalila, a to pewnie nawet nie 4 tydzien. Ech, przykre to wszystko. Druga bratowa, z ktora razem bylam w ciazy doczekala sie juz drugiego dziecka. I choc wiem, ze powinnam sie cieszyc, to nie potrafie, przemawia przeze mnie zazdrosc nad ktora nie potrafie zapanowac. Wstyd mi z tego powodu.
Jutro 16dc, znowu luteina. Biore tez bromergon, gin powiedzial, ze mam brac az pokaza sie dwie kreski. Tylko czy sie doczekam?
@Destino a jak sie ma ksiezniczka ?
@ivvonka czy jeszcze zagladasz? Co u Was?

Witam wszystkie nowe Mamy Aniolkow, przykro mi, ze i Was to spotkalo.
Za wszystkie staraczki trzymam nieprzerwalnie kciuki.
Dla wszystkich przyszlych mam gratulacje.
 
Melduje się ze szpitala...szyjka 1,3 cm czyli od tygodnia bez zmian. W badaniu palpacyjnym 2cm (dlatego trzeba mierzyć szyjkę przez usg!!!). Ogólnie ciesze się ze nie jest gorzej :) dostałam już pierwsza dawkę sterydów (w sumie dostane 4). Jak dobrze pójdzie to w sobotę do domu :D
No i najważniejsze...Antoś waży ok 1,2 kg :D
 
@kb.karola90 kochana cieszę się bardzo że jest jak jest :) bo jest dobrze i tak ma być :) Antos już wielki chłop ;) dobrze ze dostaniesz ten steryd to będzie jakieś zabezpieczenie w razie w ;)
Mam tyle emocji w sobie ze na zmianę śmieje się u płacze :D Ja dzisiaj uwierzyłam ze się uda. Nie wiem dlaczego ale już teraz wiem ze na milion procent będzie dobrze. Jakoś tak odeszły obawy :) Kocham nad życie mojego Synusia i córeczkę w niebie i wiem ze razem pokonamy wszystko :)
 
@hona do niedawna byl wzgledny spokoj. Ladnie jadla, przybierala na wadze. Dzis spadla z wagi i okazalo sie, ze ma dysplazje oskrzelowo-plucna. Postaraja sie poprawic wydolnosc oddechowa, tylko, czy sie uda?
 
reklama
@hona do niedawna byl wzgledny spokoj. Ladnie jadla, przybierala na wadze. Dzis spadla z wagi i okazalo sie, ze ma dysplazje oskrzelowo-plucna. Postaraja sie poprawic wydolnosc oddechowa, tylko, czy sie uda?
@Destino [emoji173] :*

@kb.karola90 dobre wiesci ! :* ja tez uwazam, ze palcem to se mozna ewentualnie w uchu pogrzebać , a nie mierzyc szyjke. Ktory teraz masz tc?
 
Do góry