reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Znasz to? Dzień ledwo się zacznie, a Ty już masz na koncie przebieranie w półśnie, mycie części do laktatora i gorączkowe poszukiwania smoczka pod kanapą. Jeśli w tym chaosie marzysz choć o jednej rzeczy, która ułatwi Wam codzienność – weź udział w konkursie i wygraj urządzenia Baby Brezza, które naprawdę robią różnicę! Biorę udział w konkursie
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Dziewczyny jestem załamana. Moje AMH 0,49. Odechciało mi się żyć.

Kochana nie wiem co ci napisać i jak cię pocieszyć :( ja się na tym nie znam, ale przed chwila wyczytałam w Google ze poniżej 1 jest kto wynik za niski ... ale czy nie da się go w żaden sposób poprawić ? W sensie przyjmować czegoś żeby te jajeczka się jakiś odbudowały ? Byłaś już u lekarza z wynikami ? Może jest jakiś sposób na to ?:oops:
 
@hona nie jest porywajace. Na in vitro zdecydowanie sie nie nadaje, ale na naturalne proby owszem. Domyslam sie, ze w takich okolicznosciach wszystkiego sie odechciewa. Mysle jednak, ze trzeba probowac poki szansa jest
 
Cześć Kochane! Jestem!
Wyłączyłam się totalnie na kilka dni...

@Takaja123 dzięki za pamięć [emoji8] Prawie się popłakałam jak przeczytałam Twoje przejścia ostatnich dni. Tulę mocno i wierzę że z Twoim pozytywnym myśleniem teraz już bez przeszkód zajdziesz w ciążę [emoji3590]

@Madzix88 mocno ci kibicuję i trzymam kciuki za serduszko na kolejnej wizycie!

@gosia100 czekamy na wynik, na mamach marcowych jedna z dziewczyn miała prawdopodobieństwo 1:4 i z amnio wyszło że ZD nie ma. Trzymam kciuki i czekam na wieści [emoji110]

@roki_1991 @kb.karola90 zobaczcie dziewczyny jak daleko jesteście! Wasze przypadki to sam optymizm dla nas, że i dla nas przyjdzie ten czas!

@Oczekujaca123 z Tobą myślami jestem cały czas, modlę się za Was, wierzę że Bóg nad Wami czuwa i da dużo siły Kabanoskom!!!

Pewnie pominęłm sto rzeczy, ale nie sposób Was nadrobić i wszystko zapamiętać.
 
reklama
Do góry