reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Hej hej! To może i ja napisze :D u nas 6 zębów na stanie, wszystkie wyszły w przeciągu trzech tygodni! Na całe szczęście bez większego marudzenia, teraz jest gorzej bo trójki opuchnięte :D od kilku dni pozycja czworacza, ale nie wie jeszcze co z tym zrobić ;D je wszystko co mu się da i radzi sobie świetnie z kawałkami ;)


Fotelik mamy z joie i polecam :) Marcelowi bardzo się podoba. A spacerówke w stronę świata i nie ma marudzenia :)
 
reklama
Hej,
oj dawno mnie tu nie było. U nas 2 ząbki, które wyszły równo na pół roczku i narazie cisza. Dziewczyny, ostatnio czuje się bombardowana pytaniami w stylu: jak to nie siada? Nie raczkuje jeszcze? Moja starsza córa tez nie byla demonem prędkosci w rozwoju ale zyje i nic jej nie brakuje. Nie wiem czy kilka lat temu ludzie normalniejsi a teraz taka nagonka się zrobiła, za chwilę serio pomysle ze cos nie tak z tym moim dzieckiem. Skonczylismy 8 m-cy, mała obraca sie wokol wlasnej osi, latwiej jej poruszyc sie do tylu niz wprzód, cwiczy podboszenie pupy do pozycji czworaczej, raz wychodzi, raz nie. Nie siada jeszcze sama. Posadzona nie trzyma się całkiem prosto, podpiera się na rączkachh ale ja nie wariuje bo widze postępy, tylko dobija mnie ta nagonka non stop. Za chwile to zamkne sie calkiem w domu bo kogo nie spotkam to zaraz tysiace pytań.
Wiem ze sa dzieci ze juz raczkuja o tej porze, niektore chodza w wieku 10 m-cy ale czy przez to są lepsze? Jakieś to chore.
 
Hej,
oj dawno mnie tu nie było. U nas 2 ząbki, które wyszły równo na pół roczku i narazie cisza. Dziewczyny, ostatnio czuje się bombardowana pytaniami w stylu: jak to nie siada? Nie raczkuje jeszcze? Moja starsza córa tez nie byla demonem prędkosci w rozwoju ale zyje i nic jej nie brakuje. Nie wiem czy kilka lat temu ludzie normalniejsi a teraz taka nagonka się zrobiła, za chwilę serio pomysle ze cos nie tak z tym moim dzieckiem. Skonczylismy 8 m-cy, mała obraca sie wokol wlasnej osi, latwiej jej poruszyc sie do tylu niz wprzód, cwiczy podboszenie pupy do pozycji czworaczej, raz wychodzi, raz nie. Nie siada jeszcze sama. Posadzona nie trzyma się całkiem prosto, podpiera się na rączkachh ale ja nie wariuje bo widze postępy, tylko dobija mnie ta nagonka non stop. Za chwile to zamkne sie calkiem w domu bo kogo nie spotkam to zaraz tysiace pytań.
Wiem ze sa dzieci ze juz raczkuja o tej porze, niektore chodza w wieku 10 m-cy ale czy przez to są lepsze? Jakieś to chore.

Mój Marcel skończył 8 miesięcy 17 maja, również pelza tylko wokół własnej osi, porusza się do tyłu, nie raczkuje, nie siada samodzielnie, posadzony potrafi się jeszcze chwiac;) to moje pierwsze dziecko, więc czasami przeszło mi przez myśl, najbardziej widząc młodsze dzieci, które już stoją np, że coś jest nie tak. Ale po krótkiej chwili dochodzę do wniosku, że ma jeszcze czas i na wszystko przyjdzie pora
 
Mój Marcel skończył 8 miesięcy 17 maja, również pelza tylko wokół własnej osi, porusza się do tyłu, nie raczkuje, nie siada samodzielnie, posadzony potrafi się jeszcze chwiac;) to moje pierwsze dziecko, więc czasami przeszło mi przez myśl, najbardziej widząc młodsze dzieci, które już stoją np, że coś jest nie tak. Ale po krótkiej chwili dochodzę do wniosku, że ma jeszcze czas i na wszystko przyjdzie pora
U nas tak samo wiec jestm spokojniejsza dzieki Wam [emoji4]

Zebow brak [emoji849][emoji23]
 
żebyś wiedziała, że to chore! ciągłe porównywanie i durne pytania. Mam ochotę wtedy pytać delikwenta jak mu szła w szkole tabliczka mnożenia. Jakby to była jakaś wielka zasługa tych rodzicow, że dziecko usiadło na pół roku, albo chodziło na roczek..zrobi, kiedy zrobi. Na początku nic nie mówiłam, na takie wtrącanie a teraz już odpowiem. Jeszcze jak u Ciebie dwójka, to już masz doświadczenie, mogliby sobie darować głupie teksty.
 
Hej,
oj dawno mnie tu nie było. U nas 2 ząbki, które wyszły równo na pół roczku i narazie cisza. Dziewczyny, ostatnio czuje się bombardowana pytaniami w stylu: jak to nie siada? Nie raczkuje jeszcze? Moja starsza córa tez nie byla demonem prędkosci w rozwoju ale zyje i nic jej nie brakuje. Nie wiem czy kilka lat temu ludzie normalniejsi a teraz taka nagonka się zrobiła, za chwilę serio pomysle ze cos nie tak z tym moim dzieckiem. Skonczylismy 8 m-cy, mała obraca sie wokol wlasnej osi, latwiej jej poruszyc sie do tylu niz wprzód, cwiczy podboszenie pupy do pozycji czworaczej, raz wychodzi, raz nie. Nie siada jeszcze sama. Posadzona nie trzyma się całkiem prosto, podpiera się na rączkachh ale ja nie wariuje bo widze postępy, tylko dobija mnie ta nagonka non stop. Za chwile to zamkne sie calkiem w domu bo kogo nie spotkam to zaraz tysiace pytań.
Wiem ze sa dzieci ze juz raczkuja o tej porze, niektore chodza w wieku 10 m-cy ale czy przez to są lepsze? Jakieś to chore.
A karmisz? Czy glodzisz? :-D
 
Karmię ale pewnie nie tak jak trzeba :-) :) dzięki dziewczyny za wsparcie. Postanowiłam, że olewam i cieszę się że córa rośnie i się zdrowo chowa. U nas jak dwa zęby wyszły na pół roku tak cisza....ale gryzie mała co tylko wpadnie w łapki. Nie wiem może kilka naraz nam tych zębów wyjdzie. Tak z innej beczki, dużo śpią Wam dzieciaczkibw ciągu dnia?
 
Karmię ale pewnie nie tak jak trzeba :-) :) dzięki dziewczyny za wsparcie. Postanowiłam, że olewam i cieszę się że córa rośnie i się zdrowo chowa. U nas jak dwa zęby wyszły na pół roku tak cisza....ale gryzie mała co tylko wpadnie w łapki. Nie wiem może kilka naraz nam tych zębów wyjdzie. Tak z innej beczki, dużo śpią Wam dzieciaczkibw ciągu dnia?
U nas różnie bywa że 1h albo jak dziś 3h. Generalnie noce też kiepsko i nie ma mowy o łóżeczku:-/ na 8 miesięcy wyszedł nam ząb:-p
 
reklama
Karmię ale pewnie nie tak jak trzeba :-) :) dzięki dziewczyny za wsparcie. Postanowiłam, że olewam i cieszę się że córa rośnie i się zdrowo chowa. U nas jak dwa zęby wyszły na pół roku tak cisza....ale gryzie mała co tylko wpadnie w łapki. Nie wiem może kilka naraz nam tych zębów wyjdzie. Tak z innej beczki, dużo śpią Wam dzieciaczkibw ciągu dnia?
Zazwyczaj dwa razy ok 20-30min. Wczoraj raz ale ponad 2h.
 
Do góry