reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2020

Hej dziewczyny :) dawno mnie tu nie było, gratuluję udanych wizyt pięknie pijących serduszek ❤ my juz po badaniu prenatalnym, wiadomo 100 % pewności nie da nam nikt bo to bada tylko człowiek i maszyna ale jest wszystko dobrze i będziemy mieć synka ❤❤ badanie musiałam mieć i dopochowow i przez brzuch bo mały stał na głowę od małego figluje miałam też test pappa ale dla mnie mogłam go nie robić.. przy pierwszym wyszło mi prawdopodobieństwo 1:20000 a teraz 1:675 ale po usg jestem spokojniejsza
Gratuluję dobrych wieści ❤ fajne, tak szybko wiedzieć jaka będzie płeć dziecka.... ja przy obu ciazach wiedziałam około 20tc.....Tak się chowali czuję, że będzie chłopczyk....No ale zobaczymy, grunt, żeby zdrowe dzieciątko było:-)
 
reklama
Pochwalę się, że dziś świętowaliśmy 10 rocznicę ślubu ❤ włączyłam film z wesela.....I prawie cały przeryczałam jakaś tkliwa ostatnio jestem
 

Załączniki

  • 20190620_171204.jpg
    20190620_171204.jpg
    93,1 KB · Wyświetleń: 56
Wszystkiego Najlepsiejszego na kolejne wspólne lata [emoji173][emoji253]
Ps.co do tkliwosci, to ja sie wczoraj poryczałam ogladając Ali Wong hahaha
Pochwalę się, że dziś świętowaliśmy 10 rocznicę ślubu [emoji173] włączyłam film z wesela.....I prawie cały przeryczałam jakaś tkliwa ostatnio jestem
 
Właśnie potwierdzono mi termin na NIFTY pro. 02.07 g.11:30. Zatem wyniki przyjda przed usg genetycznym i pappą ktore mam na 11go
Qurcze. Zaczynam czuć stracha...
 
Właśnie potwierdzono mi termin na NIFTY pro. 02.07 g.11:30. Zatem wyniki przyjda przed usg genetycznym i pappą ktore mam na 11go
Qurcze. Zaczynam czuć stracha...
SalsaPL wiem co czujesz! Ja przed usg genetycznym myślałam, ze umre na zawał ze strachu;) na pappa jeszcze czekam i teraz już mniejszy stres ale pewnie jak bede szla odebrac wyniki to bede znow miala stan przedzawalowy! Ja dzis powiedzialam prezesowi w pracy o ciazy! Mega się strasowałam ale wyszło dobrze, mam tylko wybrać sobie osobę na zastępstwo i ją wyszkolić i dodatkowo jest skłonny pod koniec ciąży na moją pracę z domu, a jak będę gotowa na powrót to przyjmą mnie z otwartymi rękami! ;) na razie czekam na wizytę 1 lipca i jak będzie wszystko ok to już raczej powiem też rodzinie;)
 
reklama
Do góry