reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2020

Dawno mnie nie było, wpadłam w wir pracy [emoji23]
Przestałam jakoś „czuć” tę ciążę, energia powoli wraca, żadnych objawów. Dzisiaj kontrola u lekarza, może costam podejrze na USG. Znowu mi się śniło, że dziewczynka...

Dziewczyny, czujecie już kopanie? Motylka w brzuchu? Jakiekolwiek powiększenie brzucha? Zmiany w piersiach? Wypływanie siary? Zmiana koloru linii na brzuchu?

Bo u mnie nic :o
Ja co kilka dni czuje jakby motyla ale sama sobie nie wierzę to 13 tc [emoji6] tylko identyko jak w poprzednich ciążach, to samo uczucie więc...
 
reklama
Ja tez czasem czuje ale czy to już to sama nie wiem mimo ze to druga ciąża to ciężko mi stwierdzić :) mnie ostatnio sutki bolą i często mam taka siare na nich, na piersiach i brzuchu żyły bardzo widoczne i linia tez widoczna a brzuch to już dawno widać :)
 
Dziewczyny a slyszalyscie o warsztatach swiadomamama.pl ? Mi koleżanka podpowiedziała, prowadzą bezpłatne warsztaty w całej Polsce. W środę wybieram się na takie spotkanie w Gdańsku, może ktoś jeszcze się skusi?
Na warsztatach swiadomamama nie bylam. W poprzedniej ciazy chodzilam na warsztaty mamotoja, organizowane sa co roku, wg mnie wart ,,zawsze cos nowego sie mozna dowiedziec. Duzy nacosk klada na takich warsztatach o bezpieczenstwo matki i dziecka ,pielegnacje i bankowanie krwi.
 
Dawno mnie nie było, wpadłam w wir pracy [emoji23]
Przestałam jakoś „czuć” tę ciążę, energia powoli wraca, żadnych objawów. Dzisiaj kontrola u lekarza, może costam podejrze na USG. Znowu mi się śniło, że dziewczynka...

Dziewczyny, czujecie już kopanie? Motylka w brzuchu? Jakiekolwiek powiększenie brzucha? Zmiany w piersiach? Wypływanie siary? Zmiana koloru linii na brzuchu?

Bo u mnie nic :o
Ja mam podobnie, bez objawów,chwilowe przypływy energii. Gdyby nie problemy z wątroba,którą skutecznie utrudnia mi funkcjonowanie czuła bym się rewelacyjnie,jeszcze tylko powalczą z przeziębienie kilka dni i mam nadzieję będzie lepiej.

Teraz wygląda na to że przed nami jeden z lepszych czasów ciazy, cieszmy się nim zanim przyjdzie III trymestr,bo nie wiem jak Wam dziewczyny,ale u mnie do ok 15 tyg zawsze w ciąży się dluzylo,pewnie przez mdłości,itp A później szybko zleciało i dzidzia na świecie.
 
Nie mogę, trzese się cała z nerwow, wiem, że to nie prenatalne więc co będzie w czwartek... Dziś boję się przeziernosci, kości nosowej, czy w ogóle serduszko bije. Nie wiem, czy robić w czwartek Pappa, ze względu na mój wiek (35) pewnie będą zawyzone ryzyka...
 
Witajcie. Znowu dawno mnie nie bylo. Wczasuje sie w chorwacji. Podroz dwudniowa znioslam rewelacyjnie. Wszystkie dolegliwosci mi odeszly. Potrzebowalam urlopu chyba jak tlenu. Dzisiaj mam 13+5 i czuje sie poki co naprawde dobrze. Piersi bola,brzuch lekko wzdety. Troche wyglada jakbym sie mocniej przejadla szczegolnie w stroju kapielowym haha. Opalam się tak w normie,bez spiny,dosc krotko i szybko sie mecze. Powoli zaczynam cieszyc sie ciaza i mowic o niej bez obaw.Jak tam Wasze brzuszki? :)
 

Załączniki

  • received_410563362988289.jpeg
    received_410563362988289.jpeg
    510,7 KB · Wyświetleń: 124
reklama
Witajcie. Znowu dawno mnie nie bylo. Wczasuje sie w chorwacji. Podroz dwudniowa znioslam rewelacyjnie. Wszystkie dolegliwosci mi odeszly. Potrzebowalam urlopu chyba jak tlenu. Dzisiaj mam 13+5 i czuje sie poki co naprawde dobrze. Piersi bola,brzuch lekko wzdety. Troche wyglada jakbym sie mocniej przejadla szczegolnie w stroju kapielowym haha. Opalam się tak w normie,bez spiny,dosc krotko i szybko sie mecze. Powoli zaczynam cieszyc sie ciaza i mowic o niej bez obaw.Jak tam Wasze brzuszki? :)

Pieknie wyglądasz
 
Do góry