reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2020

reklama
Hej wszystkim. Czy potrzebuje jakieś dokumenty do GP ? Jestem w ciazy, byłam prywatnie na USG bo nie wierzyłam że na pewno To moja pierwsza ciąża i tak do końca nie wiem jak to tu działa.
 
Dziewczyny też tak macie że jak wstajecie to macie więcej wodnisto wydzieliny że bieliznę moczy. Plama jest taka że dookoła jak woda A w środku taki jakby kleik jak wyschnie jest plamka ale tylko po tej gesciejszej wydzielinie ;) ale opisałam hehe. Teraz mam to więcej A w ciągu dnia już coraz mniej. Robiłam posiew kilka dni temu ale wyszedł prawidlowy
 
A nie bierzesz luteiny może?
Wydzieliny jest rzeczywiście więcej ale taka plamka jak opisujesz to kojarzę właśnie z poprzedniej ciąży przy lutce[emoji6]
A generalnie u mnie jest więcej w ciągu dnia jak więcej latam [emoji6]
 
reklama
Dziewczyny też tak macie że jak wstajecie to macie więcej wodnisto wydzieliny że bieliznę moczy. Plama jest taka że dookoła jak woda A w środku taki jakby kleik jak wyschnie jest plamka ale tylko po tej gesciejszej wydzielinie ;) ale opisałam hehe. Teraz mam to więcej A w ciągu dnia już coraz mniej. Robiłam posiew kilka dni temu ale wyszedł prawidlowy
Mam tak, infekcji nie mam, cytologia w porządku, więc to raczej normalne.
 
Do góry