reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2019

Ja dopiero pod koniec listopada [emoji4]
Nie chce zachęcać malucha do wyjścia w listopadzie [emoji28]
Ale tak używałam w poprzedniej ciazy i to jest bardzo wygodne krzesełko no i pomaga dziecku schodzić coraz niżej
No rozumiem. Podobno to też pomaga w ćwiczeniu mięśni i zapobiega w jakimś stopniu rozchodzenia się spojenia losowego. Ja chyba po Waszych radach będę póki co używać jak będzie mi doskwierał bok lub dyskomfort.

A tak w ogóle @biedroneczkaaa mam mega sentyment od początku do Twojego nicku bo mąż tak do mnie kiedyś mówił jak był jeszcze moim chłopakiem ;)
 
reklama
Tych artykułów to jest masa różnych. Ja nie wiem, ale lekarz był zaniepokojony ułożeniem bo jednak ja 33tc a ona mi szyjkę uciska więc może zacząć się rozwierać. I muszę leżeć, za 2 tyg jak nic się niepokojącego z szyjką nie stanie to będę mogła już funkcjonować normalnie prawdopodobnie.
 
A ja
@Beti92 Ja miałam ciągle wrażenie że do 10.12 urodzę (termin na 17 z om a z 1 usg 20.12) .teraz byłam na wizycie i mała mi głową już wlazła w kanał i naciska na szyjkę, więc już w ogóle czuję że ten pierwszy mój poród będzie przed czasem.

A co do ćwiczeń, ja ćwiczyłam 1 raz w tygodniu na szkole rodzenia, a w domu mam piłkę i sobie na niej siedziałam i np kolysałam biodrami od czasu do czasu. Teraz mam zakaz jakichkolwiek ćwiczeń ze względu na ułożenie małej. Przynajmniej do kolejnej wizyty.
A ja mam właśnie termin z OM 10.12 a z usg od 11 tc wychodzi 5.12 mój maluszek ma jeszcze głowę na prawym jajniku bo ja tam czuje i na usg tydzień temu tam była razem z nogą :)
 
Ja ostatnio na kilku portalach wyczytałam, że przy pierwszych ciążach dzieci wcześniej "wchodzą " do kanału rodnego i szczerze - zdziwiłam się. Mój brzuch nadal pozostaje na miejscu i tworzy zwartą kulkę.
U mnie to samo...nie mam żadnych oznak zbliżającego się porodu:) Sporo osób już piszę o skurczach, twardnieniach, bólach tak jakby okresowych i nacisku główki jakby miała zaraz wyjść...a ja nadal nic takiego nie czuję. Oby poród był dla mnie tak łaskawy jak ten 3 trymestr :)
 
reklama
Oj a ja mam wózek prawie 10kg i nie mam gdzie go zostawiać, muszę wnosić na górę :( Będzie problem. Tak, ja już w miare przyzwyczajona po tylu latach, ale jak znajomi przychodzą to prawie płaczą jak na górze juz są [emoji23]
Ja mam Adamex pajero i też nie należy do najlżejszych jakoś sobie poradzimy dla dziecka zrobi się wszystko pewnie nawet nie wiemy jaka siła w nas drzemie :)

Moi znajomi ostatnio sobie zamówili na następny raz butle z tlenem :)
 
Do góry