reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

reklama
Ja o obu ciążach wiedziałam przed spodziewana miesiączka.
U mnie dziś 7 dzień po ewentualnym zapłodnieniu, i 7 dni przed terminem @ i w sumie niewiele się dzieje. Wczoraj bolało mnie podbrzusze i kilka razy mocno ukłuło mnie w miednicy i w okolicach jajnika i tyle. Za każdym razem się zastanawiam jak to jest, czy naprawdę przed terminem @ można „wiedzieć”? Moja znajoma mówiła, że od razu wiedziała, że się udało bo się „bardzo postarali”. No tak, bo my się staramy słabo... Ech. Ja tam nic nie wiem. Nie wiem czy się udało w tym miesiącu. W weekend mam wesele i zamierzam się dobrze bawić. Czy to możliwe, żeby wszystko działo się tam na dole bez żadnych oznak i przeczuć? :(
 
Bardzo mi przykro kochana :( Czy skoro w terminie @ beta jest ujemna to znaczy, że nie ma szans urosnąć? Bo jutro masz termin @ prawda? To skąd te wszystkie objawy, to jest bardzo dziwne :( Raz czy dwa może się zdarzyć, ale to nie jest pierwszy raz z tego co pamiętam :( Sprawdzałaś jajniki?

Znalazłam coś takiego, choć „manopauza” powoduje, że trochę powątpiewam xD:
Zobacz załącznik 1042691
Co do betaHCG to chyba powinna wynosić przynajmniej 5 przed terminem i w terminie @, ale nie jestem pewna. Ale test miał cień czyli beta nie mogła być negatywna.

Kochana, może zarodek był wadliwy, może urodziłby się chory dzidziuś, może to lepiej, o ile można tak powiedzieć... :(
U mnie ogólnie niby wszystko w porządku, wnętrze wygląda idealnie. Wydaje mi się nadal, że z jakiegoś powodu hormony szaleją :/
Normy w moim laboratorium dla progeateronu to
faza folikularna: 0.057 - 0.893
środek cyklu: 0.121 - 12.0
faza lutealna: 1.83 - 23.9
po menopauzie: <0.05 - 0.126
Kobiety w ciąży:
1 trymestr 11.0 - 44.3
2 trymestr 25.4 - 83.3
3 trymestr 58.7 - 214
Metoda ECLIA
Więc nawet menopauzy nie mam ..
Ten cykl był taki książkowy :(
Co do objawów to ja już naprawdę staram się nie słuchać organizmu, w tym cyklu najbardziej zawinił test, gdyby nie dzisiwjszy pozytyw nawet łza by mi nie poleciała.
Choć naprawdę wydaje mi się, że jednak się udało tylko nie utrzymało ..

Mam teraz takie skurcze, jakby mi Ktoś kręgosłup łamał i chyba zaczynam plamić ...
Niech to się wreszcie skończy :/
 
Witam się z rana wstalam po 5 obudził mnie sen o pozytywnym teście miałam w domu ten z krwi nie wytrzymałam dziś 12 dpo A oto mój cień który na żywo jest intensywniejszy
Test wykrywa bete od 25 w krwi
20191108_070355.jpeg
20191108_070754.jpeg
 
Wczoraj mój test wyglądał tak po wyschnięciu a dzisiaj @ się rozkręca.
I jak teraz podejść zdrowo do tematu :( Ja, uzależniona od testów będę chyba musiała odpuścić :(
 

Załączniki

  • 20191107_200336(1).jpg
    20191107_200336(1).jpg
    454,4 KB · Wyświetleń: 59
Wczoraj mój test wyglądał tak po wyschnięciu a dzisiaj @ się rozkręca.
I jak teraz podejść zdrowo do tematu :( Ja, uzależniona od testów będę chyba musiała odpuścić :(
Myślę że każdy musi przejść raz takie coś by dostać kubel zimnej wody. Ja rozwazalam odrazu zrobić bete właśnie by się nie rozczarować bo to tylko test i może się mylić.
Za dużo przeszłam jeśli u mnie się potwierdzi to będzie to 6 ciaza A mam dwie córki.
Porażka boli wiem doskonale jak ale teraz trzeba przejść następny cykl . Głowa do góry wypłacz się, relaks, kosmetyczka ,spacer , znajdź chwil w dla siebie . Wierzę że każdej z nas się uda
 
reklama
Myślę że każdy musi przejść raz takie coś by dostać kubel zimnej wody. Ja rozwazalam odrazu zrobić bete właśnie by się nie rozczarować bo to tylko test i może się mylić.
Za dużo przeszłam jeśli u mnie się potwierdzi to będzie to 6 ciaza A mam dwie córki.
Porażka boli wiem doskonale jak ale teraz trzeba przejść następny cykl . Głowa do góry wypłacz się, relaks, kosmetyczka ,spacer , znajdź chwil w dla siebie . Wierzę że każdej z nas się uda
Też w to wierzę. Nie załamał mnie brak ciąży bo ja naprawdę podchodzę do tematu spokojnie.
Boli rozczarowanie i wynik progesteronu :/ I to, że nie mogę zaufać ani swojemu organizmowi ani testom :/ Kiedy więc mam się dowiedzieć o ciąży? W moim przypadku muszę jak najszybciej bo dwie poprzednie były na podtrzymaniu. Nigdy jeszcze aż tak mnie test nie zawiódł choć i w sierpniu widziałam już cień cienia.
Teraz w głowie mam tylko swój wiek i szalejące hormony akurat teraz, gdy mogliśmy zdecydować się na Trzecie dzieciątko :(
Mam wrażenie, że z jakiegoś powodu nie potrafię utrzymać ciąży i jak sobie pomyślę, że się udaje a odchodzi zdrowy zarodek przez jakieś moje niedomogi to aż mam mdłości z nerwów :(
 
Do góry