reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po hsg

Super :) Stosujesz testy owulacyjne, czy wiesz, kiedy masz owulacje?
Mniej wiecej wiem , mierzylam temp przez ostatnie 2 mies, i w sumie pokrywało mi sie z kalendarzykiem, ale juz mi sie trochę nie chce mierzyć bo wiem kiedy owu występuje a temperatura pokazuje tylko kiedy była a przed owu nie wiadomo za ile ona wystąpi , także mierzenie tylko informacyjnie czy była ,moze jeszcze sie skusze na mierzenie bo teraz mniej wiecej o jednej porze wstaje to pomierze jeszcze [emoji4]
 
reklama
To spoko, że wiesz, ja od tego cyklu chyba pobawię się w testy owulacyjne:)
Mniej wiecej wiem , mierzylam temp przez ostatnie 2 mies, i w sumie pokrywało mi sie z kalendarzykiem, ale juz mi sie trochę nie chce mierzyć bo wiem kiedy owu występuje a temperatura pokazuje tylko kiedy była a przed owu nie wiadomo za ile ona wystąpi , także mierzenie tylko informacyjnie czy była ,moze jeszcze sie skusze na mierzenie bo teraz mniej wiecej o jednej porze wstaje to pomierze jeszcze [emoji4]
 
To spoko, że wiesz, ja od tego cyklu chyba pobawię się w testy owulacyjne:)
No może i warto [emoji4] daj znać jak Ci idzie. Ja jakoś do testów nie jestem przekonana, bo dla mnie nie wiadomo, który to pozytyw i jak mocny musi być, żeby był pozytyw i od pozytywu ileś tam h, do owulacji jest i trochę szkoda mi kasy bo to trochę trzeba mieć tych testów, żeby sprawdzić [emoji848]
 
Ja znalazłam 50 sztuk za 18 zł na allegro, spróbuję, co mi szkodzi:)
No może i warto [emoji4] daj znać jak Ci idzie. Ja jakoś do testów nie jestem przekonana, bo dla mnie nie wiadomo, który to pozytyw i jak mocny musi być, żeby był pozytyw i od pozytywu ileś tam h, do owulacji jest i trochę szkoda mi kasy bo to trochę trzeba mieć tych testów, żeby sprawdzić [emoji848]
 
Dziewczyny ze staraczek używają i nie narzekają:) Ja właśnie w ogóle nie czuje owulacji, jedynie po śluzie wiem, że mam dni płodne [emoji1745]
No lepiej sobie dokładniej obczaić kiedy dokładnie występuje owu [emoji4]
Ja jak chodzę do lekarza 14-15dc to jeszcze mam nie pęknięte jajko, więc podejrzewam, że 16-17dc u mnie jest owu [emoji846]
A ja tam mam monitoring i nie muszę się zastanawiać ;) no ale przy niedrożności lepiej wiedzieć z której strony jajko wyleci ;)
No tak, przy nie drożności lepiej wiedzieć [emoji6] każda sobie sprawdza owu jak uważa i jak jest wygodniej [emoji6]
 
reklama
Do góry