reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Ja tydzien temu dostalam dwie torby ciuszkow 56,62,68 sporo takich komplecikow, nie wiem kiedy on do zalozy wszystko [emoji23] ciesze sie jak sie mu uleje lub siku przeleci bokiem bo ubieram kolejny ciuszek hehe [emoji23][emoji16]
Na początku to dużo idzie tych ubranek. Ja akurat miałam luksus w czerwcu, bo raz dwa pranie na balkon i gotowe [emoji3]
 
Oooo, rozczula mnie Leoś [emoji7][emoji7][emoji7] całuski dla Was [emoji3590]
Ale zleciało, to już 4 tygodnie...[emoji15][emoji15][emoji15]

A skąd macie mate/kocyk do zdjęć?? :)
Chcemy zakupić i jakoś na nic się zdecydować nie możemy [emoji13]
Nooo, a to ważne wydarzenie [emoji16][emoji16]Chwal się tą Kluską [emoji2956]Nie mam pojęcia, a co lekarz powiedział??
Kocyk kupilam w netto na wyprzedazy za 10 zl [emoji16][emoji16] chcialam zwykly prosty [emoji4] i ten drewniany kalendarz z biedry
 
Mam dużo leżeć. Może się wchłonie, bo że coś z tego drugiego będzie to raczej nie ma szans.
Trzymam kciuki, żeby tak było. Trzymaj się zaleceń lekarza ;*
@nnat. jeszcze chwila i wyprzytulasz swoją córcię [emoji4]

@Dzoana88 a jak Leoś? Odkleił się już od cycka? [emoji4]
Oj tak, już coraz bliżej... I dzięki Bogu coraz szybciej czas płynie... 65 dni zostało do terminu [emoji3590]

Ale już momentami mam wrażenie, że mi się uleje z nadmiaru tej czułości, która mi się zbiera.... [emoji16][emoji16]
Ja tydzien temu dostalam dwie torby ciuszkow 56,62,68 sporo takich komplecikow, nie wiem kiedy on do zalozy wszystko [emoji23] ciesze sie jak sie mu uleje lub siku przeleci bokiem bo ubieram kolejny ciuszek hehe [emoji23][emoji16]
Ale super, my też tak ubranek dostaliśmy, mieliśmy minimalizm praktykować, ale nie wyszło [emoji23] Ciocia przywiozła nam ostatnio takie pudło ubranek do rozm. 68... [emoji16]
Życzyłabym sobie żeby założyła każde ubranko chociaż 1 raz [emoji23]
1581938636288.jpeg
 
@nnat. jeszcze chwila i wyprzytulasz swoją córcię [emoji4]

@Dzoana88 a jak Leoś? Odkleił się już od cycka? [emoji4]
Jeszcze trzyma sie pijaweczka [emoji16] w nocy coraz czesciej ladnie spi, ale w dzien bez cycka nie podchodz, ogolnie to moje piersi prawie caly czas bola od karmienia, raz jedna raz druga, myslalam ze to minie po takim czasie ale no nadal niestety przystawianie sprawia mi bol. Czesto zle zlapie a zanim go oderwe to juz boli. Ale co poradzic [emoji4] jest slodziakiem wiec zaciskam zeby i karmie dalej [emoji7] dzis spal od 10.30 do 13.30 ( od 11.00 w lozeczku) ! I od 14.30 znowu spi (od 15.00 w lozeczku) [emoji16] wiem ze ten czas szybko mija wiec ciesze sie kazda chwila (mimo bolu [emoji6] ) [emoji4]
 
Jeszcze trzyma sie pijaweczka [emoji16] w nocy coraz czesciej ladnie spi, ale w dzien bez cycka nie podchodz, ogolnie to moje piersi prawie caly czas bola od karmienia, raz jedna raz druga, myslalam ze to minie po takim czasie ale no nadal niestety przystawianie sprawia mi bol. Czesto zle zlapie a zanim go oderwe to juz boli. Ale co poradzic [emoji4] jest slodziakiem wiec zaciskam zeby i karmie dalej [emoji7] dzis spal od 10.30 do 13.30 ( od 11.00 w lozeczku) ! I od 14.30 znowu spi (od 15.00 w lozeczku) [emoji16] wiem ze ten czas szybko mija wiec ciesze sie kazda chwila (mimo bolu [emoji6] ) [emoji4]
Ciesz się tym długim spaniem [emoji16] U nas w ciągu dnia są turbodrzemki tylko, ale za to w nocy zje o 19.30 i kolejne jedzonko 5-6 [emoji7]
 
Trzymam kciuki, żeby tak było. Trzymaj się zaleceń lekarza ;*Oj tak, już coraz bliżej... I dzięki Bogu coraz szybciej czas płynie... 65 dni zostało do terminu [emoji3590]

Ale już momentami mam wrażenie, że mi się uleje z nadmiaru tej czułości, która mi się zbiera.... [emoji16][emoji16]Ale super, my też tak ubranek dostaliśmy, mieliśmy minimalizm praktykować, ale nie wyszło [emoji23] Ciocia przywiozła nam ostatnio takie pudło ubranek do rozm. 68... [emoji16]
Życzyłabym sobie żeby założyła każde ubranko chociaż 1 raz [emoji23]Zobacz załącznik 1082544
Pokazna kolekcja [emoji16][emoji16] a co do.emocji to jak urodzisz juz i wrocisz do domu to jak wszystko pusci to bedziesz siedzieć i ryczec bo nie bedziesz mogla sie nadziwic jaki cud lezy kolo ciebie mowie Ci [emoji7][emoji16][emoji4] moj cud ma drzemke, lezy sobie niedaleko i puszcza bączki co chwile, brzuszek pracuje [emoji23][emoji16]
 
Z mojego drugiego " niby nic" mam dzieciaka [emoji14] też lekarka mówiła, żebym się nie nastawiala , bo za mały drugi pęcherzyk, że zostanie tylko jeden... I co? Moje bliźniaki za 4 dni kończą 9 miesięcy;)
Mam dużo leżeć. Może się wchłonie, bo że coś z tego drugiego będzie to raczej nie ma szans.
 
reklama
Tylko ze u mnie ten drugi bez niczego jest większy. U mnie i tak lepiej żeby było jedno.
Z mojego drugiego " niby nic" mam dzieciaka [emoji14] też lekarka mówiła, żebym się nie nastawiala , bo za mały drugi pęcherzyk, że zostanie tylko jeden... I co? Moje bliźniaki za 4 dni kończą 9 miesięcy;)
 
Do góry