reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

Jestem po połówkowym. Mały zdrowy, na 100% facet. Uparty i złośliwy - nie chciał dać się zbadać. 492g szczęścia. Dr mówi że jest o tydzień starszy (nie tylko większy) i mam nastawiać się na wcześniejszy poród.
O to super, fajnie, że będziesz szybciej rodzić, mniej czekania zostało. Ja jeszcze tydzień do połówkowych.
 
reklama
Jestem po połówkowym. Mały zdrowy, na 100% facet. Uparty i złośliwy - nie chciał dać się zbadać. 492g szczęścia. Dr mówi że jest o tydzień starszy (nie tylko większy) i mam nastawiać się na wcześniejszy poród.
Ale słodkości super fotki😍 najważniejsze że zdrowy 😊 ja też już nie mogę się doczekać usg😊
 
Jestem po połówkowym. Mały zdrowy, na 100% facet. Uparty i złośliwy - nie chciał dać się zbadać. 492g szczęścia. Dr mówi że jest o tydzień starszy (nie tylko większy) i mam nastawiać się na wcześniejszy poród.
Piękne zdjęcia 😍 najważniejsze, ze zdrowy niech uparciuch rośnie dalej 😊
 
Dziewczyny czy któraś z Was ma problem skracającej szyjki i bierze luteinę? Czy zahamowała proces skracania?
Ja bralam luteinę ale dlatego ze miałam plamienia , teraz już mam odstawiona ☺️ A wiem ze magnez tez zalecają i nospe lekarze przy skracającej się szyjce. Luteina podobno dobrze wpływa na szyjkę , ale czy hamuje skracanie to niestety nie wiem 🥺
 
Biorę luteine, ale na wczesniejsze krwawienia i bóle. Szyjka się nie skraca mi. Znowu się skróciła? czy dała profilaktycznie?
Znowu się skróciła, byłam awaryjnie u innego lekarza z powodu bóli pleców i okazało się, że jest krótsza o kolejne pół centymetra :/ ale nie mam nakazu leżenia, stwierdził że spacery wręcz wskazane
 
Znowu się skróciła, byłam awaryjnie u innego lekarza z powodu bóli pleców i okazało się, że jest krótsza o kolejne pół centymetra :/ ale nie mam nakazu leżenia, stwierdził że spacery wręcz wskazane
Hmmm ciekawe z tymi spacerami. Norma szyjki jest od 3 cm, więc jak masz więcej to jest dobrze. Wiem, że luteine dają przy wszelkich skurczach. A jaką masz dawke? 50 czy 100? Ja ogólnie po tej luteinie to mam częste mdłości, jak odstawiłam było ok, ale bóle się znowu pojawiły i zaś biorę. Wychodzi na to, że te wizyty u ginekologa co 3 tyg to za mało, w takich wypadkach przyszłoby kontrolować to częściej. A bóle krzyża to ja mam od początku ciązy, czasem kilka dni spokoju.
 
reklama
Do góry