reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test ciążowy zdjęcie

reklama
Ja też powinnam dostać dziś, ale nie przybyła [emoji28] zobaczymy jak będzie jutro .
Zrobiłam wczoraj test , ale nikt tu z grupy prócz mnie nie widział drugiej kreski [emoji28] no trudno. Pozostaje mi czekać na @ [emoji4]
Ostatnia miałam 1 lipca wieczorem więc teoretycznie 1 lub 2 sierpnia. Czyli dziś
 
Hej dziewczyny. To mój kolejny cykl starań. Mam stwierdzony zespół policystycznych jajników i nie ukrywam że bardzo bym chciała zostać w końcu mamą. Cykle mam różne. Ostatnio miewam 29 dniowe. Owulacja 11 dni temu potwierdzona testami. Mierze też codziennie o stałej porze temperature. Od wczoraj strasznie czuje jajnik z ktorego byla prawdopodobnie owulacja. Podkusilo mnie i wykonałam w ciągu dnia test. Wiem że powinnam go zrobić w dniu spodziewanej miesiaczki i z porannego moczu i już zglupialam bo mam wrażenie że widzę druga kreskę ale bardzo jasną. Czy któraś z Was miała podobnie? Nie wiem czy Wy też ja widzicie
Ja niestety nic nie widzę, nawet w powiększeniu :( Jeśli masz różne cykle to liczy się ostatni najdłuższy i na jego podstawie liczysz kolejna miesiączkę ( czyli np. jak miesiąc temu był cykl 29 dni ale trzy miesiące temu 35 to licz jakbyś miała 35 ) zrób za 2-3 dni z porannego i będzie jaśniejsza sytuacja ☺️ 11 dpo to bardzo wcześnie
 
A pokaż zdjęcie swojego testu
Proszę [emoji23][emoji23]
20200731_174353.jpeg
received_955113958235453.jpeg
Negative%20Image_202073120859767.jpeg
 
Jutro będę powtarzać . @ miała być wczoraj zawsze jak w zegarku , ale nie ma jej do tej pory . Dlatego czekam jeszcze do jutra . Bo może się pojawi. Na razie szyjka jest wysoko . Zobaczymy, wszystko się okaże albo ciąża, albo @ [emoji16] wszystko na luzie . Nie spodziewam się cudów .
A powtórzyłas dziś rano albo czy powtórzysz jutro?
 
reklama
Do góry