reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

Ja też mam w poniedziałek wizytę i też jestem bardzo ciekawa ile mały waży :) dzis zaczynamy 28 tydzień a ja od 3 tygodniu nic nie przytyłam przez tą dietę na cukrzycę.. Ogólnie mam już około 10 na plusie
A próbowałaś jeść wszystko? Ja jak sie dowiedziałam, że mam cukrzyce, zaczelam stosowac diete, po 3 tyg mi sie odechciało i jem wszystko, a cukry mam dobre. Nie przesadzam tylko z ciastami i słodkościami, jem ale w umiarze. Ostatni mały posiłek jem o 23.30, o 8 pomiar cukru i jest ok, jak dłuższa przerwa między nocnym, a rannym posiłkiem, to czasem przekraczał pomiar normę.
 
reklama
A próbowałaś jeść wszystko? Ja jak sie dowiedziałam, że mam cukrzyce, zaczelam stosowac diete, po 3 tyg mi sie odechciało i jem wszystko, a cukry mam dobre. Nie przesadzam tylko z ciastami i słodkościami, jem ale w umiarze. Ostatni mały posiłek jem o 23.30, o 8 pomiar cukru i jest ok, jak dłuższa przerwa między nocnym, a rannym posiłkiem, to czasem przekraczał pomiar normę.
Napewni nie mogę białego pieczywa i takieho mieszanego bo mam złe cukry wtedy. A tak to obiady jedm normalnie tylko nie smażone i więcej mięsa warzyw a mniej wegli u jest okej z cukrami ogólnie w dzień nie mam problemu tylko te ranne na czczo wysokie do 100 i też staram się jeść przed samym snem a i tak mam wyższy.. Już nawet w nocy wstawałam i jadałam i na nic..
 
Ja już mam od kilku miesięcy krew, zwłaszcza rano. Ale z tego co pamiętam w poprzedniej ciąży też miałam. Wydaje mi się, że to od rozrzedzonej krwi, ale nie jestem pewna.
Acha to dobrze. Bo ja już myślę że anemia jakaś albo coś. A nie ma tego tak dużo jak narazie to tak trochę tylko. Ja tego nie miałam w poprzednich ciążach.
 
Acha to dobrze. Bo ja już myślę że anemia jakaś albo coś. A nie ma tego tak dużo jak narazie to tak trochę tylko. Ja tego nie miałam w poprzednich ciążach.
W sumie anemia to może być, bo ja miałam w tamtej ciąży i w tej też mam dużą anemię. Biorę żelazo, ale jeszcze nie wiem, czy pomaga, bo muszę zrobić badania. Pewnie będę je robić w następnym tygodniu, to napiszę,czy jest ok.
 
Mnie tez sie zdarzało, ze leciała mi krew z nosa, ale o kiedy biore zelazo to cisza :)
Można faktycznie to anemia?
Za to teraz mecze się z dziąsłami... non stop mam gdzieś zapalenie dziąseł, krwawią trochę i boli... nitkowanie niestety nie pomaga.
 
reklama
Uhhh dziewczyny zdycham 😣
Wróciłam późnym wieczorem z Wrocławia. Sobota cały dzień w zoo, niedziela w aquaparku. Ledwo łażę teraz. Miednica i biodra bolą bardzo. Krzyże zresztą też.
Ja oczywiście nie zwalniam tylko jestem w pracy :p
 
Do góry