reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

reklama
Mi lekarz przepisał neoparin i mam za darmo bj w ciąży. A za pierwsze opakowanie 3 zł płaciłam
Partner wczoraj wykupił e-recepte 3 opakowania neoparin za ponad 240 pln!! Hematolog skasowala 250 zł za telekonsultacje a nawet na recepcie kodu ciazowego nie wpisala.. Od niecałego miesiąca wiemy o ciazy a juz wydaliśmy ok 2200 pln na lekarzy, badania i leki... Najgorsza ta bezsilnosc, ze czlowiek wszystko robi, zeby to dzieciatko przetrwalo a wiadomo jak jest [emoji17]
 
Partner wczoraj wykupił e-recepte 3 opakowania neoparin za ponad 240 pln!! Hematolog skasowala 250 zł za telekonsultacje a nawet na recepcie kodu ciazowego nie wpisala.. Od niecałego miesiąca wiemy o ciazy a juz wydaliśmy ok 2200 pln na lekarzy, badania i leki... Najgorsza ta bezsilnosc, ze czlowiek wszystko robi, zeby to dzieciatko przetrwalo a wiadomo jak jest [emoji17]
Właśnie to jest to. Tyle pieniędzy czlowiek wydaje, martwi się, stara. Ale wierze ze u Ciebie bedzie wszyatko dobrze.
Nie rozumiem czemu nie wpisują tego kodu ciazowego :/
 
reklama
Do góry