reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
@Charlotte21 Ty chyba piłaś jakaś herbatkę na pobudzenie laktacji? Jak się nazywała i czy coś pomogło?

@Takaja123 ja właśnie biorę wiesiołka, już jakiś czas, żeby poród się sam rozkręcił. Tak lekarz i położna powiedzieli. Niby ma powodować skurcze.
Piłam felmatiker. U mnie dzialal super. Pilam z mleczna pianka z ekspresu do kawy. Z wodą jest ochydne....

Dzisiaj mój cud kończy roczek
emoji3590.png
Pozdrawiamy
emoji3590.png
Zobacz załącznik 1203038

[mention]Charlotte21 [/mention] czas leci szybciutko
emoji16.png


[mention]nnat. [/mention] [mention]Dzoana88 [/mention] [mention]coco07 [/mention] [mention]annkow111 [/mention] co u Was dziewczyny?
Super 🥰🥰🥰
Łucja do niej bardzo pasuje. Widac ze super corunia 🤩

@Jivka jak to zleciało 🙈🙈 Cudowna Łucja 😍 I piękne zdjęcie 😍 Uwielbiam takie sesje 🥰🥰🥰 U nas też roczek zbliża się wielkimi krokami 😊 Widzę że u Was też roczek przechodzony. U nas tak samo będzie. Marcysia miała 10 miesięcy jak zaczęła stawiać pierwsze kroczki a teraz to już biega jak szalona 😂 Teraz trochę męczymy się z ząbkami. Tym razem idą dwójki na dole i czwórki na górze.. Dzisiaj nawet widziałam że jedna czwórka w końcu się przebiła 😄 Niedługo wracam do pracy i dajemy Marcelinę do żłobka - niestety innego wyjścia nie mamy i jakoś nie wyobrażam sobie tego bo ostatnio zrobił się z niej taki mamy cycek 😭
Zycie pisze swoje scenariusze. Jak trzeba to trzeba i juz. 😁 glowa do gory. Da sobie radę. Trztmam kciuki.

@Jivka ale pieknosci ❤ najlepsze życzenia i całusy dla Łucji ❤

@Takaja123 strasznie dużo się u nas dzieje ostatnio, nabrałam sobie chy a za dużo na głowę, do tego Zuza zrobiła się na maxa mamusiowa i wisi całymi dniami na mnie 😅
W ciągu tygodnia wyszły nam ostatnio 3 zęby, łącznie mamy ich już 5. Kolejne 3 na pewno są w drodze.
Mala sama siada i wstaje. Wspina się po mnie całymi dniami. Rośnie jak na drożdżach. 🙄 Pełza i zaczkuje wszędzie i interesuje ja wszystko poza zabawkami 😁
Widać że jest prędka dziewczyna ! Ale te zeby??? Jak szybciutko. ! Ja to sie modle aby mojej sie jeszcze nie przebiły. 😆
Cudowna ta Zuza i rosnie jak na drożdżach.

@Charlotte21 jakie oczy 😍😍😍 jak to możliwe, ze ona ma już pół roku? 🥺
@Jivka zajebiste kasowniki 😃😃 slodziaczek
@nnat. tez byś mogła jakaś fotę wrzucić 😃
@Takaja123 ja tez chciałam pytać co u Was i jakoś zapomniałam 🤦🏻‍♀️ Daj znać jak po wizycie męża, trzymam kciuki! Który dzień cyklu u Ciebie?
ja jestem w końcówce 11 tc, na razie odpukać wszystko dobrze :) i nawet lepiej się czuje niż jeszcze tydzień temu (mam nadzieje, ze to nie jest zły znak). Boje się potwornie prenatalnych, chciałabym już być po.
Doskonale rozumiem. Na prenatalne szlam z kamieniem na sercu. Jeszcze nie niepotrzebnie nastraszył lekarz i powtarzałam badanie.
Bedzie dobrze, musi 🥰
 
Przybrałam jakieś 13 kg. Wczoraj się ważyłam i mi kilogram spadł [emoji848]
Ja też 13 i od tygodnia nic nie przybralam. Ale jeszcze mam trochę czasu :)
Gdzieś czytałam że ponoć pod koniec już się nie tyje a nawet traci [emoji848]
Ja zawsze ważyłam 58-60 kg przy 176 cm. Zawsze jadłam vo chcialam i ile chcialam. 😁😅 a w ciazy przytyłam 20 kg. Zostalo modo zrzucenia z jakies 5 kg do wagi sprzed viazy. I ja tyłam do samego końca. Najeiecej na samym początku gdy brakam sterydy. Jadlam bez umiaru i czułam "śmiertelny glod". Potem odstawiłam leki i juz przybierslsm tak jak powinnam czyli dziecko, macica, piersi, woda , itp.

Nie moge sie doczekać aż sie pochwalicie 🥰🥰🥰
Ja rodzilam dokladnie w 41 tc. Nie dali mi 3 dmiwczesniej oxy jskbylam w szpitalu. Potem się samo zaczelo ale parte mi sie wyciszały. Podali oxy, 4 parvia i Miłka na świecie. Szkoda ze mi wcześniej nie dali. 🤣🤣

Trzymam kciuki. Boldc zawsze boli ale idzie przezyc. 😄😄
 
@agaaataaaa jak zdołałaś pic przez miesiąc olej lniany? Dziś kupiłam, ale jest paskudny. 😂🙈 jeszcze muszę go mężowi przemycić jakoś. 😂
Heh piłam też siemię lniane, łyżka zalewana wrzątkiem i parzona, ze względu na żołądek. Robił się taki glut, kisiel z tego, ale nie miałam z tym problemu, może dlatego z tym olejem też było ok. Zwyczajnie należałam sobie łyżkę i polykalam jak syrop czy cos takiego😁 ogólnie jeśli chodzi o jakieś leki czy inne okropne rzeczy, które wiem że muszę zrobić bo mi wyjdzie to na dobre, to zwyczajnie to robię i tyle😁 są gorsze rzeczy od oleju, to taki lajcik😁 zawsze można dodać do sałatki jakiejś albo nawet skropić trochę chlebek i kanapkę zrobić, trzeba szukać sposobów. Ale kiedyś oglądałam program, że człowiek się uczy smaków całe życie, czyli im częściej coś jesz, to zwyczajnie się przyzwyczajasz. Ja miałam np tak z oliwkami też, wręcz odruch wymiotny, a teraz pychotka, w każdej sałatce oliwki😁
 
Hej Dziewczyny,
Dzis mialam zrobic sobie hcg i progesteron i w pon jeszcze pojsc na wizyte na usg z ta moja biochemiczna, ale dostalam wlasnie krwawienie i boli brzuch, takze mysle ze zaczelo sie i teraz no jak w pon bede dalej krwawic, to na wizyte nie ma sensu isc, a nie wiem czy tez robic dzis to hcg jest sens? Czy zaczekac az krwaiwenie sie skonczy i wtedy skontrolowac? juz sama nie wiem, za duzo rozkmniam, ale w tej klinice, gdzie chodze troche zdzieraja kase. Mimo, ze nie ma nic na usg i nie jest to typowa ciaza, bo przeciez nawet pecherzyka nie ma, to i tak ostatnio we wtorek mialam wizyte ciazowa i plus 50 zł wiecej...a na zwyklej wizycie (nieciazowej) tez standardowo robia usg i badanie na fotelu. Troche to takie bezlitosne.
 
Hej Dziewczyny,
Dzis mialam zrobic sobie hcg i progesteron i w pon jeszcze pojsc na wizyte na usg z ta moja biochemiczna, ale dostalam wlasnie krwawienie i boli brzuch, takze mysle ze zaczelo sie i teraz no jak w pon bede dalej krwawic, to na wizyte nie ma sensu isc, a nie wiem czy tez robic dzis to hcg jest sens? Czy zaczekac az krwaiwenie sie skonczy i wtedy skontrolowac? juz sama nie wiem, za duzo rozkmniam, ale w tej klinice, gdzie chodze troche zdzieraja kase. Mimo, ze nie ma nic na usg i nie jest to typowa ciaza, bo przeciez nawet pecherzyka nie ma, to i tak ostatnio we wtorek mialam wizyte ciazowa i plus 50 zł wiecej...a na zwyklej wizycie (nieciazowej) tez standardowo robia usg i badanie na fotelu. Troche to takie bezlitosne.
A ja bym zrobiła betę żeby wiedzieć jak jest.
 
reklama
Do góry