reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Moje dane są mniej więcej sprzed 10 lat ;-) Także faktycznie mogło się podejście zmienić. Mimo wszystko zgadzam się z tym, że najważniejsza jest zbilansowana dieta.
A o tym, że się odchodzi od kwasu foliowego, to nie słyszałam. Zawsze byłam przekonana, że ma zapobiec wadom nerwowej.
 
Mój lekarz twierdził, że jak człowiek zdrowo się odżywia, to nic oprócz kwasu foliowego nie potrzeba ;-)
Co za dużo, to też niezdrowo.

To też prawda. W 1 ciąży nie brałam totalnie nic i zarówno wyniki krwi jak i ciąża do końca były idealne. Córka 3980g [emoji85] a teraz jest najlepszą uczennicą w klasie i zawsze rozwijała się ponadprzeciętnie. W 2 też nie suplementowałam i w pewnym momencie się zaczęłam zastanawiać czy gdybym brała to może wirus nie przeszedłby na dziecko? Wiecie taka rozkmina życia [emoji85] Wiec w 3 potulnie brałam Prenatal a mimo wszystko i tak musiałam żelazo dodatkowo dorzucać....
 
Moje dane są mniej więcej sprzed 10 lat ;-) Także faktycznie mogło się podejście zmienić. Mimo wszystko zgadzam się z tym, że najważniejsza jest zbilansowana dieta.
A o tym, że się odchodzi od kwasu foliowego, to nie słyszałam. Zawsze byłam przekonana, że ma zapobiec wadom nerwowej.

Rekomendacje zawsze będą się zmieniać, to tak jak z rozszerzaniem diety [emoji85] Musiałam wypisać się ze wszystkich grup bo nie jestem w stanie przyswoić takiej ilości hejtu jak ktoś postępuje niezgodnie z aktualnymi wytycznymi [emoji85]
 
Rekomendacje zawsze będą się zmieniać, to tak jak z rozszerzaniem diety [emoji85] Musiałam wypisać się ze wszystkich grup bo nie jestem w stanie przyswoić takiej ilości hejtu jak ktoś postępuje niezgodnie z aktualnymi wytycznymi [emoji85]
Te wytyczne się tak szybko zmieniają, że nie wiadomo co jest dla dziecka najlepsze, tak samo dla ciąży. Palenie papierosów, temat tak ważny dla ciężarnych, a nadal są opinie że nagle odstawienie, może negatywnie wpływać na płód i mówią to ginekolodzy, a masa kobiet się do tego stosuje.
 
reklama
I jaki jest koszt komórek nk i immunofenotypu?
Oszaleć można z tymi badaniami, tyle tego jest :(
Komórki NK to co innego niz ANA.
Jak pytałam o koszt NK to w Synevo mi powiedzieli że ok 400 :(
Ja dziś mam pierwsza wizytę immunologa -450 zł... Pokładam w niej duże nadzieje obym się nie rozczarowała.
Dlatego zrobię te komórki jak mi zleci bo jak na razie diagnozuje się sama.
 
Do góry