reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

No własnie sporo nas tutaj. Fajnie 😉 a z ciekawości zapytam, czy sprawdzalyscie jaka będzie płeć dziecka wg kalendarza chińskiego? Bo zaintrygowana wczesniejstzmi postami na tym forum mnie wyszło, że będzie chłopak. I jestem ciekawa jak to jest w Waszym przypadku? Nigdy nie słyszałam o tym kalendarzu, a ponoć sprawdzalność ma duża.

Oczywiście i chłopca i dziewczynkę, biorę w ciemno. Najważniejsze żeby było zdrowe! 😍
Ja wg chinskiego kalendarzyka powinnam miec dwie corki a mam doch synow, teraz wycjodzi ze powinnam miec syna wiec moze bedzie ta dziewuszka🤣😂🤣😂🤣🙈🙈🙈 jednak nastawiam sie na Chłopaka. A jak jednak bedzie dziewczynka to sie milo zaskoczę 😍
 
reklama
No własnie sporo nas tutaj. Fajnie 😉 a z ciekawości zapytam, czy sprawdzalyscie jaka będzie płeć dziecka wg kalendarza chińskiego? Bo zaintrygowana wczesniejstzmi postami na tym forum mnie wyszło, że będzie chłopak. I jestem ciekawa jak to jest w Waszym przypadku? Nigdy nie słyszałam o tym kalendarzu, a ponoć sprawdzalność ma duża.

Oczywiście i chłopca i dziewczynkę, biorę w ciemno. Najważniejsze żeby było zdrowe! 😍
Wg wróżb obrączką i teraz tego chińskiego, wychodzi chłopiec. Pożyjemy, zobaczymy 😉
 
No własnie sporo nas tutaj. Fajnie 😉 a z ciekawości zapytam, czy sprawdzalyscie jaka będzie płeć dziecka wg kalendarza chińskiego? Bo zaintrygowana wczesniejstzmi postami na tym forum mnie wyszło, że będzie chłopak. I jestem ciekawa jak to jest w Waszym przypadku? Nigdy nie słyszałam o tym kalendarzu, a ponoć sprawdzalność ma duża.

Oczywiście i chłopca i dziewczynkę, biorę w ciemno. Najważniejsze żeby było zdrowe! 😍
u mnie się sprawdziło dwa razy (dwie córki) a teraz ma być chłopak.
 

Załączniki

  • c61abc25-5543-4ab9-88cb-33cde564f3d9.jpg
    c61abc25-5543-4ab9-88cb-33cde564f3d9.jpg
    149,7 KB · Wyświetleń: 62
No własnie sporo nas tutaj. Fajnie [emoji6] a z ciekawości zapytam, czy sprawdzalyscie jaka będzie płeć dziecka wg kalendarza chińskiego? Bo zaintrygowana wczesniejstzmi postami na tym forum mnie wyszło, że będzie chłopak. I jestem ciekawa jak to jest w Waszym przypadku? Nigdy nie słyszałam o tym kalendarzu, a ponoć sprawdzalność ma duża.

Oczywiście i chłopca i dziewczynkę, biorę w ciemno. Najważniejsze żeby było zdrowe! [emoji7]
takich rzeczy nigdy nie sprawdzałam, ale mi i kilku moim koleżankom i bratowej (w 3 ciążach) sprawdziła się metoda tętna płodu - jeśli przekracza 140 uderzeń na minutę to dziewczynka, jeśli mniej to chłopiec.
Niestety będziemy musiały jeszcze trochę poczekać żeby to sprawdzić, ale ja będę o tym na pewno pamiętać[emoji6]
 
reklama
Do góry