reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

USG a beta hcg

Dołączył(a)
22 Marzec 2021
Postów
6
Czesc dziewczyny. Dzisiaj byłam na USG i Pani doktor zobaczyła pęcherzyk płodowy ale nie widziała zarodka pęcherzyk mierzy 4mm. I wychodzi na to że to 4TC. Z OM wychodzi mi że powinien to być 6TC. Mogło tak być że owlacja się przesunęła ? Cykle mam raczej nieregularne od 28 do 32 dni. Za dwa tygodnie mam iść na USG. Tak bym chciała zobaczyć już zarodek.
 
reklama
Czesc dziewczyny. Dzisiaj byłam na USG i Pani doktor zobaczyła pęcherzyk płodowy ale nie widziała zarodka pęcherzyk mierzy 4mm. I wychodzi na to że to 4TC. Z OM wychodzi mi że powinien to być 6TC. Mogło tak być że owlacja się przesunęła ? Cykle mam raczej nieregularne od 28 do 32 dni. Za dwa tygodnie mam iść na USG. Tak bym chciała zobaczyć już zarodek.
Tak, owulacja mogła się przesunąć.

Dwa tygodnie to spora różnica, nie pozostaje nic innego jak czekać. Możesz ewentualnie oznaczyć betę w odstępie 48 lub 72 h i sprawdzić czy przyrost prawidłowy.
 
Witam serdecznie. Ostatnią miesiączkę miałam 17.02.2021 trwała 7 dni. Miałam obumarła ciąże w styczniu. Teraz opóźnia mi się miesiączka ok 10 dni nie wiem co robić
 
Czesc dziewczyny. Dzisiaj byłam na USG i Pani doktor zobaczyła pęcherzyk płodowy ale nie widziała zarodka pęcherzyk mierzy 4mm. I wychodzi na to że to 4TC. Z OM wychodzi mi że powinien to być 6TC. Mogło tak być że owlacja się przesunęła ? Cykle mam raczej nieregularne od 28 do 32 dni. Za dwa tygodnie mam iść na USG. Tak bym chciała zobaczyć już zarodek.
Nie bój się, bardzo często się to zdarza. Dwa czynniki mogły się zbiec - mogło Ci się coś przesunąć i sprzęt mógł być kiepskawy. Ja w pierwszej ciąży też przeżyłam nerwy, bo miałam pęcherzyk 11 mm, z OM wychodził jakoś piąty tydzień i nic nie było widać. Dwa tygodnie później zarodek było już bardzo mocno widać i wychodziło, że jestem w ósmym tygodniu, więc był to chyba słaby Doppler.
Kilka dni obsuwy, słaby, stary sprzęt i nie daj Boże niezbyt wprawny lekarz i masz dwa tygodnie w stresie, a szkoda :) Nie martw się, pęcherzyk jeszcze jest malutki, zobaczysz swojego szkraba za dwa tygodnie ❤️
 
reklama
reklama
Do góry