reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

Ojej, a ja właśnie spojrzałam na swoje wyniki i TSH mam 2,84, a wizytę u ginekologa dopiero za dwa tygodnie. Myślicie, że powinnam się umówić do endokrynologa szybciej?

Ja zapisałam się na konsultację u endokrynologa i mam 15.09. Lekarz tak jak pisałam nie wszczynał alarmu ale w sumie dla świętego spokoju porozmawiam z endo i zobacze co mi powie. Co dwie opinie to nie jedna a nie jest też powiedziane, że jak da mi receptę to muszę ją wykupić od razu. Tego samego dnia mam wizytę u gina i wtedy jeszcze go podpytam co sądzi :)
 
reklama
Ja nie mam zadnych objawow ciazy procz bolących piersi i od czasu do czasu delikatnego bolu brzucha. Az zaczynam sie zastanawiac czy wszystko Ok 🙈😬
Czuje sie swietnie. Na poczatku moze 2-3 dni czulam delikatne mdlosci ale nic poza tym. W czwartek pierwsza wizyta🤞🏼
A który to tydzień? Bo chyba początek? Ja do 6+2 też czułam się świetnie. Cudownie wręcz, aż mnie z dnia na dzień siekło 😂
 
Za mna chodzi kapusta kiszona 🙂
Wy juz macie skierowania na prenatalne a ja nadal nic. Nawet lekarka nic nie wspomniała.
 
Dziewczyny, mam pytanko o I badania prenatalne, czy wy badanie krwi będziecie miały na miejscu razem z USG, czy badanie bhcg i pappa robicie osobno?
 
reklama
Ja nawet jak mam mdłości to i tak chodzę glodna, ale kompletnie na nic nie mam apetytu 🙈 dziś tak samo, całe szczęście przyjaciółka mi podesłała pomysł na obiad i mam przepyszną zupe krem z cukinii, no mistrzostwo świata 😍 szukam jakiś bezmięsnych potraw, bo od mięsa mnie odrzuca, śmierdzi mi strasznie 🤢🙈
 
Do góry