reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

Dziewczyny! Ja też jestem po wizycie :) Nie mogę uwierzyć, jeszcze nigdy nie dotarłam tak daleko 😭 W ubiegły poniedziałek byłam na USG w innym miejscu (bo nie było terminu) i zarodek był malutki, wyszło spore opóźnienie co mnie zestresowało, ale nic nie pisałam, żeby się nie denerwować dodatkowo :) A dziś okazało się, że super, już się zgadza z owulacją, wychodzi 9t4d 😭😭 także nie polecam porównywania wyników z 2 miejsc! Normalnie siedzę w kawiarni i aż mnie roznosi z tych emocji.

Zobacz załącznik 1317804

@Ann_81 termin prenatalnych mam na 8 października :)

Tak sie cieszeeeeee! 😍😍
Cudownie 🥰🥰🥰 Gratulacje ♥️♥️♥️
 
reklama
Dziewczyny! Ja też jestem po wizycie :) Nie mogę uwierzyć, jeszcze nigdy nie dotarłam tak daleko 😭 W ubiegły poniedziałek byłam na USG w innym miejscu (bo nie było terminu) i zarodek był malutki, wyszło spore opóźnienie co mnie zestresowało, ale nic nie pisałam, żeby się nie denerwować dodatkowo :) A dziś okazało się, że super, już się zgadza z owulacją, wychodzi 9t4d 😭😭 także nie polecam porównywania wyników z 2 miejsc! Normalnie siedzę w kawiarni i aż mnie roznosi z tych emocji.

Zobacz załącznik 1317804

@Ann_81 termin prenatalnych mam na 8 października :)

Tak sie cieszeeeeee! 😍😍
O to mamy tego samego dnia prenatalne 🥰 z tym, że ja dopiero o 17:30 więc pewnie będziesz przede mną 😅
 
Mój mąż przy pierwszej ciąży cały czas dopytywał kiedy będzie wiadomo czy chłopiec czy dziewczynka. Była tajemnica aż do połówkowych, dopiero wtedy pokazał siusiaka 😁 Ale ja jakoś od początku wierzyłam, że będzie chłopiec, żadne imię dla dziewczynki mi się nie podobało 😃😃
Teraz nie mam żadnego przeczucia 🙈
To chyba taki standard u naszych mężczyzn... :) mnie mój mąż już że 3 razy pytał, czy to już w sobotę (jutro mam wizytę) będzie wiadomo kto w środku mieszka. Na nic moje tłumaczenia, że to dopiero 9 tydzień...
 
Dziewczyny i ja już po wizycie. ❤️❤️ biją, wszystko ok! Jeden Ludzik 2,70 cm, drugi Ludzik 2,61 cm czyli 9 i 3/4 TC. I jedno z Dzieciątek nawet nam machało 😍, brat/siostra mniej wyrywny/-a. 😂 Chwilowo kamień z serca! 🙂

Ale to musi być widok, dwa takie człowieczki! I wygląda na to, że jesteśmy w tym samym czasie, u mnie 2.65 cm :) Supeeer🤗🤗

Być może już pisałaś, to ciąża dwukosmówkowa/dwuowodniowa?:)
 
reklama
Ale to musi być widok, dwa takie człowieczki! I wygląda na to, że jesteśmy w tym samym czasie, u mnie 2.65 cm :) Supeeer🤗🤗

Być może już pisałaś, to ciąża dwukosmówkowa/dwuowodniowa?:)
Taaak, właśnie widziałam, że praktycznie lecimy zgodnie też co do dnia. 🙈

Tak, ciąża jest dwukosmówkowa i dwuowodniowa. :)
 
Do góry