reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

Dziewczyny, będziecie kupować nianie elektroniczna/detektor oddechu? Mamy bardzo duże dwupoziomowe mieszkanie i zastanawiam się czy nie zainwestować w taki gadżet dla komfortu psychicznego...
 
reklama
Dziewczyny, będziecie kupować nianie elektroniczna/detektor oddechu? Mamy bardzo duże dwupoziomowe mieszkanie i zastanawiam się czy nie zainwestować w taki gadżet dla komfortu psychicznego...
My kupiliśmy nianię truelife A15 - ma bardzo dobre opinie i jest z zegarkiem zakładanym na rękę. Podobno baaaardzo wygodna forma.
Detektora oddechu nie kupujemy
 

Załączniki

  • 57AD536D-536C-4978-8174-C6058E2D2097.jpeg
    57AD536D-536C-4978-8174-C6058E2D2097.jpeg
    19,5 KB · Wyświetleń: 33
Dziewczyny z Krakowa. Czy macie może namiary na jakaś fajna polozna Srodowiskowa? Ja dziś dzwoniłam do mojej sprzed siedmiu lat i okazuje się ze od sześciu nie pracuje :/ …. Nie mam nikogo poleconego. Macie jakiś kontakt? Dziękuje!
 
My kupiliśmy nianię truelife A15 - ma bardzo dobre opinie i jest z zegarkiem zakładanym na rękę. Podobno baaaardzo wygodna forma.
Detektora oddechu nie kupujemy
Tak
Nianie bo też mieszkamy w domu i podglądałam sobie małą a bez detektora oddechu nie wyobrażam sobie macierzyństwa osobiście.
Dopóki go nie miałam budziłam się w nocy 100x żeby sprawdzać mała.
Detektor pozwolił mi na spokojniejszy sen i większe poczucie bezpieczeństwa.. Poza tym był zakupiony z polecenia położnej. Nie żałuję.
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny,
Jak radzicie sobie z zatwardzeniami?
Ja do tej pory nie miałam ale przedwczoraj mnie dopadło :/ najgorzej, że nie można przeć, bo osłabia to szyjkę macicy, a mam i tak krótką i jadę na luteinie.
Ja biore co drugi dzien probiotyk Sanprobi ibs (bezpieczny w ciąży) i skończyły się problemy z zaparciami. A przez spora dawkę żelaza miała okropne. Także polecam:)
 
Tak
Nianie bo też mieszkamy w domu i podglądałam sobie małą a bez detektora oddechu nie wyobrażam sobie macierzyństwa osobiście.
Dopóki go nie miałam budziłam się w nocy 100x żeby sprawdzać mała.
Detektor pozwolił mi na spokojniejszy sen i większe poczucie bezpieczeństwa.. Poza tym był zakupiony z polecenia położnej. Nie żałuję.

Ty też masz ten model, który wymieniła Ja.mama? A detektor jakiś konkretny polecasz?
 
Ja biore co drugi dzien probiotyk Sanprobi ibs (bezpieczny w ciąży) i skończyły się problemy z zaparciami. A przez spora dawkę żelaza miała okropne. Także polecam:)
Ja właśnie do tej pory brałam probiotyk jak tylko czułam, że coś zaczyna mi się zapychać ...ale tym razem nie zadziałało. A żelaza w ogóle nie suplementuję.
 
reklama
Dziewczyny, będziecie kupować nianie elektroniczna/detektor oddechu? Mamy bardzo duże dwupoziomowe mieszkanie i zastanawiam się czy nie zainwestować w taki gadżet dla komfortu psychicznego...
Mam nianie elektroniczna z kamera pomimo mniejszego mieszkania. To jest wygoda, mogę zerknąć i wiem czy dziecko śpi czy nie. To zależy, są tacy co wola wygodę a są tacy ze dają rady bez. Nie oszukujmy się, to wydatek kolejny a tych mamy bardzo dużo
 
Do góry