reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

reklama
Kochane z tymi skurczami to ja mam od piątku szał. Zaczęło się z rana w piątek takie nieregularne ale bolesne. Potem od południa do soboty z rana nic. W sobotę powtórka z rozrywki. W niedzielę spokój. Wczoraj na wieczór trochę skurczy. Budziłam się co godzinę na siusiu i tylko sprawdzałam czy to nie wody 😉. Dzisiaj mam skurcze ale takie nieregularne. Jak siadam to mam wrażenie że główka małego wciska się w kanał rodny i muszę to rozchodzić🙄. Brzuch mam coraz częściej i coraz dłużej twardy. Ale cóż się dziwić jak mam małego słonika w brzuchu 😂😂😂. Dziewczyny w szpitalach trzymajcie się 😘😘😘 będzie dobrze bo musi być dobrze. Mi do terminu zostało 3tyg, ale za tydzień wizyta-->sprawdzanie ile przytył -->i klasyfikacja 🤔
Ja mam takie same skurcze :(
 
Cześć Dziewczyny, mniej się odzywałam, ale czytam regularnie. Ten tydzień faktycznie jest jakiś pełny problemów - część z nas jest w szpitalach, część ma niepokojące objawy w domu. Taki chyba urok końcówki ciąży.
U mnie też się trochę posypało. Od kilku dni mam górne ciśnienie powyżej 140, czasami nawet wypada 150. Mój lekarz dziś dzwonił i mam brać lek na nadcisnienie 3x dziennie i zrobić dużo badań z krwi + dobową zbiórkę moczu na utratę białka. Musimy wykluczyć stan przedrzucawkowy... Boję się tego białkomoczu, bo w takiej sytuacji, jeśli będzie duży, to trzeba będzie szybciej rozwiązać ciążę, a ja dziś skończone dopiero 34+3. Mam też nadzieję, że nie trafię do szpitala, bo ja mam traumę i to pewnie spowoduje, że ciśnienie skoczy mi jeszcze bardziej :( ale wiadomo, że zdrowie Maleństwa najważniejsze. Jutro biorę sie za pranie i pakowanie torby do szpitala, tak na wszelki wypadek... Chociaż szczerze, to wcale jeszcze nie czuję się gotowa na poród.

Trzymam kciuki za nas wszystkie, niezależnei, co się będzie działo - damy radę! :)
 
Dziewczyny, jakie polecacie wanienki mając prysznic? Gdybym miała wannę to byłoby większe pole manewru, a tak to nie mam pomysłu. Składana? Silikonowa czy zwykła? Nie chciałabym ze stojakiem, najwyżej na początki na stół będę ją kłaść...
 
Dziewczyny, jakie polecacie wanienki mając prysznic? Gdybym miała wannę to byłoby większe pole manewru, a tak to nie mam pomysłu. Składana? Silikonowa czy zwykła? Nie chciałabym ze stojakiem, najwyżej na początki na stół będę ją kłaść...
Ja miałam ze stojakiem i była super. Dobrze żebyś miała z wężykiem i odpływem, łatwo będzie ją opróżnić z wody. A i słuchawką od prysznica łatwo napełnić. Nie będziesz musiała jej dźwigać z wodą na żaden stół. Jeżeli miesci Ci się stojak w łazience to będzie super. Kręgosłup Ci podziękuje😉
 
Dziewczyny, jakie polecacie wanienki mając prysznic? Gdybym miała wannę to byłoby większe pole manewru, a tak to nie mam pomysłu. Składana? Silikonowa czy zwykła? Nie chciałabym ze stojakiem, najwyżej na początki na stół będę ją kłaść...
Ja kupiłam zachwalaną przez wszystkich stokke flexi bath, wydaje się być naprawdę spoko i po złożeniu bardzo mało miejsca zajmuje! Też mam bez stojaka :)
 
reklama
Melduję się.
Dzisiaj na odwrót. Tętno trudne do znalezienia.. Niskie.. A potem jakby nigdy nic się normowało tak do 135 uderzeń..
Jutro mam usg z przepływami i prawdopodobnie jutro albo czwartek wypis i stała kontrola u lekarza prowadzącego ...
Jak wrócę do domu to napewno odrazu pakuję torbę i leżę i pachnę.

Trzymam kciuki za Nas wszystkie żeby każda urodziła w terminie 💙
 
Do góry