reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

reklama
Ja jak myślałam, że trochę odpocznę na L4 to syn postanowił mieć kaszel już trzeci tydzień, także tyle z mojego odpoczynku. 😂 Dzisiaj w ogóle wstał o 4 i do 7 nie mógł zasnąć, na szczęście ja siedziałam z nim w nocy z piątku na sobotę, więc teraz była kolej mojego męża. 😁
Trochę się obawiam jak zareaguje na brata. W kwietniu skończy 3 latka, więc nie wiem na ile będzie w stanie zrozumieć to wszystko.
Moj 11 lat postanowil wczoraj ze jedzie do dziadków i wroci w piątek po śniadaniu...dobrze bo ja dziś nie czuje się najlepiej boli mnie głowa...obiad zrobiłam byle jak...nie mogę sue doczekać aż poczuję te ruchy...może wtedy będę spokojniejsza...stwierdziłam że detektora tętna nie kupię bo mogę zwariować...maz mowi żebym sobie fajny kosmetyk kupila zamiast tego urządzenia bo co ma być to będzie...chyba ma rację...szczególne z tym kosmetykiem 😂
 
Hej Dziewczyny!
Byłam kilka dni temu na usg prenatalnym, wszystko na szczęście ok ! <3
to był 12+4 dni (wtedy) i lekarz powiedział, że nie sprawdza nawet jaka płeć, bo za duże ryzyko błędu.
Jak było u Was?

Pozdrawiam Was!
Ja także byłam 12+4 i na 100% stwierdził chłopaka ❤️
Później powtarzałam badanie 13+4 i też nie miał wątpliwości
 
Ja jak myślałam, że trochę odpocznę na L4 to syn postanowił mieć kaszel już trzeci tydzień, także tyle z mojego odpoczynku. 😂 Dzisiaj w ogóle wstał o 4 i do 7 nie mógł zasnąć, na szczęście ja siedziałam z nim w nocy z piątku na sobotę, więc teraz była kolej mojego męża. 😁
Trochę się obawiam jak zareaguje na brata. W kwietniu skończy 3 latka, więc nie wiem na ile będzie w stanie zrozumieć to wszystko.
Moja siostra urodziła w lutym tego roku a jej starszy synek skończył na początku września trzy latka. Na początku był trochę zazdrosny o Małego, np jak siostra karmiła młodszego to ten też chciał sie przytulać i tak dalej. Ale szybko mu przeszło :) On ogólnie trochę przed porodem przechodził okres buntu i np robił jej awanturę jak chciała pójść do łazienki że on chce wejść z nią i koniec. Więc tym bardziej obawiali się, że gorzej to zniesie. Jej nieobecność jak urodziła też zniósł całkiem dobrze (nie było jej ponad tydzień bo Mały miał żółtaczkę), praktycznie w ogóle nie wspominał o mamie, czasem tylko rozmawiał z nią przez telefon a wszystkim opowiadał że mama w szpitalu i że przywiezie mu dzidzię. Później podawał jej pieluszki itd więc mimo że był mały to wczuł się w rolę starszego brata 😊
 
Dziewczyny dawno się nie odzywalam tutaj, ale byłam dziś na prenatalnych i wróciłam załamana, przeziernosc karkowa 3.5mm... wszystko inne ok, ale to.. do wtorku maja być wyniki testu Pappa, ale nawet jak będą dobre to lekarz i tak chce przeprowadzić szersza diagnostykę, naprawdę jestem załamana, wróciłam I płacze, a taki czulam spokój przed badaniem...

Masz prze-ogromne szanse, że wszystko jest w porządku! Z taką przeziernością bardzo rzadko zdarza się, że dziecko faktycznie ma wadę.

Eh ja wciąż czekam na wyniki pappa i to jest jakiś dramat, że żyję teraz od stresu do stresu. Najlepszy z tej ciąży to był chyba moment zobaczenia 2 kresek, a potem to już tylko nerwy. 😩
 
reklama
W ogóle to mąż obiecał, że pójdzie dziś do Lidla po te legginsy ciążowe. Wiedziałam, że to ciężkie zadanie (ma problemy czasem z identyfikacją produktów i np. zamiast cukinii przynosi ogórka), ale miał dzwonić i wysyłać zdjęcia :D najpierw wysłał zdjęcie legginsów, na których opakowaniu było napisane "sport leggins" 😂 Wytłumaczyłam mu, że to zdecydowanie nie to i ma szukać "S" legginsów ciążowych - szukał (byliśmy cały czas na linii) i w końcu znalazł,jest dwupak i nawet "S" - i wrócił i okazało się, że to kuźwa zwykłe legginsy. Powiedział, że S się udało znaleźć i chyba z radości już nie sprawdził reszty 🤣 także zaraz idę do Lidla:D
 
Do góry