reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

Właśnie mój gin też powiedział, że by polecał się zaszczepić 3 dawka.
Czekam na wizytę u immunologa 3 listopada to zapytam co sądzi.
Ja jestem po covidzie i dwóch dawkach szczepionki. W sumie nie pytalam o trzecią, ale tyle zmartwień na glowie...ta amniopunkcja mnie blokuje. Nie chcę sobie dokładać. Ciekawe co immunolog powie na ten temat. Napisz koniecznie
 
reklama
Hej dziewczyny, szkoda że tworzycie prywatny wątek, ale Wasza decyzja. Nie każdy jest osobą która codziennie pisze co zjadła co kupiła, nie ujmując nikomu . Są osoby które w momentach newralgicznych swojej ciazy chcą, mogą się podzielić swoimi wątpliwościami, chcą poczytac tak po prostu i rozwiać swoje wątpliwości. Nikt tu nikomu nie zagląda do życia prywatnego ...myślę że gdzieś ktoś się zagalopował z przemyśleniami wątku prywatnego . Tu chodziło o ogólnodostępne sprawy i wspieranie się nawzajem , ,,z powodzenia Wam wszystkim życzę, na szczęście w sieci jest mnóstwo forów i zawsze się można dowiedzieć czegoś o ciąży na podobnym etapie. Serdeczności!
Wiesz, jeszcze ani razu nie napisałam tu co zjadłam, ani co kupiłam, a jakoś potrafię się udzielać, napisać co słychać u mnie raz na jakiś czas, czy spróbować kogoś wesprzeć. Jeśli ktoś nie ma czasu/chęci być na bieżąco i dzielić się z nami swoimi przemyśleniami, to pozostaje wątek otwarty, przecież nikt tej grupy nie usuwa. A ja osobiście nie chcę żeby ktoś, miedzy innymi mnie, tak o sobie 'podczytywał' jak książkę do poduszki. Dziewczyny, w tym ja, się tu trochę uzewnętrzniają, piszą o problemach dnia codziennego, pracy, troskach, zmartwieniach, związku, dzieciach tych w brzuszkach i już na świecie. I myślę, że po jakimś czasie razem tu w grupie, nadszedł czas że chcialybysmy podzielić się między sobą właśnie jakąś 'prywatą' mając pewność, że dotrze to tylko do osób nam znajomych, z którymi mamy już tu jakąś więź koleżeńską.
Od ogólnodostępnych spraw zostaje to forum :)
 
Ja też mam ten komplet, włożyłam go do pudełka razem z testami i tak powiedziałam mężowi o ciąży. Widzę że komplet jest popularny 😄
 

Załączniki

  • rps20211029_000146.jpg
    rps20211029_000146.jpg
    55,9 KB · Wyświetleń: 48
Powiedzcie mi dziewczyny co zrobić jak mam jakieś zdjęcie z telefonu i ma super jakość ale nie mieści się tu na forum i muszę przycinać i zmieniać wielkość i potem wychodzi takie właśnie zdjęcie jakbym robiła kalkulatorem 😑😑😑
 
reklama
Do góry