reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

reklama
Jestem w domu, długo czekałam na Panią Dr. Przemiła kobieta ❤️ w badaniu widoczna nadżerka ale wszytko inne ok. Mógł być krwiak bądź mogło pęknąć jakieś naczynko. Oczywiście każde krwawienie powoduje że ciąża staje się zagrożona i trzeba się oszczędzać i uważać na siebie. Dodatkowo dostałam duphaston 3×1. Jutro zadzwonię do swojego lekarza ale nie będę chyba szła. Pani doktor kazała na kontrol za tydzień - dwa jeśli wszytko będzie ok
 
A wam bardzo bardzo dziękuję za wsparcie ❤️ w takich momentach podobno się nie myśli o "głupotach" a ja pierwsze co to poleciałam do was na forum ❤️ super ze jesteście i że mamy siebie ❤️❤️
Super wiadomości 💜...bo zawiało grozą na tym forum, a przecież one jest szczęśliwe!!!! i mimo tego co się dzieje finalnie wychodzi sloneczko🌝..... 🍀
 
Czy to spódnica? A skąd jeśli można spytać? 😍

Pragnę dodatkowo zauważyć, że tak naprawdę większość z nas nie dzieląc się jeszcze info o ciąży z rodziną, tutaj nam o niej mówiła. Także bliska ta forumowa rodzina. 😂
Spódnica z Sinsaya dokładnie ta:
Link do: Spódnica midi prążkowana, SINSAY, 1369F-08X
A co do drugiej odpowiedzi to rzeczywiście, znalyscie szybciej płeć mojego dzidziusia niż Stary i reszta rodzinki 😍😂
 
Przyznam Wam się tak szczerze mówiąc, że fakt że tyle czasu staraliśmy się o dziecko i to że od samego początku kompletnie nie czuję się jakbym była w ciąży sprawia że jak tak piszecie o tych wózkach i tak dalej to jakoś tak do mojego mózgu nie dociera że ja też powinnam zacząć się tym interesować, mam wrażenie że przecież mnie to nie dotyczy 🙈 Cieszę się strasznie z tej ciąży ale jakoś cały czas nie mogę uwierzyć w to że rzeczywiście się udało 🙈
 
reklama
Jestem w domu, długo czekałam na Panią Dr. Przemiła kobieta ❤️ w badaniu widoczna nadżerka ale wszytko inne ok. Mógł być krwiak bądź mogło pęknąć jakieś naczynko. Oczywiście każde krwawienie powoduje że ciąża staje się zagrożona i trzeba się oszczędzać i uważać na siebie. Dodatkowo dostałam duphaston 3×1. Jutro zadzwonię do swojego lekarza ale nie będę chyba szła. Pani doktor kazała na kontrol za tydzień - dwa jeśli wszytko będzie ok
Poczucie ulgi niesamowite co nie?:) Super wiadomości, bardzo się cieszę 💕

Przyznam Wam się tak szczerze mówiąc, że fakt że tyle czasu staraliśmy się o dziecko i to że od samego początku kompletnie nie czuję się jakbym była w ciąży sprawia że jak tak piszecie o tych wózkach i tak dalej to jakoś tak do mojego mózgu nie dociera że ja też powinnam zacząć się tym interesować, mam wrażenie że przecież mnie to nie dotyczy 🙈 Cieszę się strasznie z tej ciąży ale jakoś cały czas nie mogę uwierzyć w to że rzeczywiście się udało 🙈
Jak brzuszek zacznie coraz bardziej rosnąć, a kopniaczki będą mocniejsze, to uwierzysz:))

@StopKlatka czyli Ty jesteś następna z połówkowymi czy ktoś szybciej?:)
 
Do góry