reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

będzie ok, moj lekarz nawet nie dal mi skierowania jeszcze, bo powiedzial, ze na kolejnej wizycie jak będę w 17 tyg to wtedy mi da i spokojnie się umowie PO 20 tyg bo nie ma się z tym co wczesniej spieszyc :) takze mysle ze nawet 21 spokojnie moze być 😊😊 też będę miała na grudzień 🙈
Ja już dzwoniłam się umawiać bo ja na badania do Rzeszowa a jest garstka lekarzy, do których warto iść to z terminami może być różnie 🙈 i się teraz jeszcze zastanawiam u kogo w Polsce prowadzić ciążę, każda znajoma poleca swojego lekarza 😅
 
reklama
Przyszło mi ale niestety nie mogę znaleźć pulsu 😕

Spokojnie. Ja 3 dni szukałam. Znajdziesz. Najlepiej szukać pół godziny po wstaniu, pół godziny przed snem lub godzinę po jedzeniu. Tak gdzieś czytałam. Ja szukam wieczorem jak już leżę przed TV i się relaksuje. Żel stosujesz nie?
 
Cześć dziewczyny:)
Jednak bezsenne noce mają ten plus, bo znalazłam Wasze forum. Lekarka wyznaczyła mi termin na 1 kwietnia, ale podejrzewam, że mogę rozpakować się wcześniej.
Niestety u mnie ciąża nie jest takim słodkim okresem, bo od początku października muszę leżeć, ze wstawieniem tylko do łazienki. Najpierw był krwiak, odklejanie łożyska a obecnie problem ze skróconą szyjką, na dodatek z lejkiem. Nie ukrywam, mam dni kiedy płaczę z bezsilności, ale mimo wszystko wierzę z całych sił w tego maluszka. Mam za sobą w tym roku dwie straty, mam nadzieję, że do trzech razy sztuka i że teraz będzie już tylko lepiej. W tej chwili mam 18+4, od kilku dni czuję ruchy dziecka i w końcu trochę odetchnęłam psychicznie, bo wcześniej każdego dnia żyłam w ciągłym strachu. Trochę się naczekałam, bo łożysko mam z przodu.
Pozdrawiam Was wszystkie serdecznie, mam nadzieję, że jakoś dobrniemy wszystkie do końca tej podróży i będziemy się cieszyć naszymi maluchem. Liczę na fajne towarzystwo, porady nie tylko dzieciowe i wsparcie w gorszych momentach.
Nie ogarniam jeszcze tej zmianyczasu i zastanawiam się czy teraz jest 3.30 czy 5.30 po starym czasie:p
Hej! Współczuje strasznie, też musiałam leżeć z zakazem wszystkiego oprócz wyjścia do łazienki, co prawda "tylko" 6 tygodni, ale był to dla mnie jeden z najgorszych okresów w życiu.
Natomiast teraz jest dobrze i na tym się skupiam :) Co prawda biorę jeszcze do teraz Luteinę a gin jeszcze mi nie pozwala iść na jogę czy aqua aerobik, ale co zrobić :p
Także spokojnie każda zła historia się może dobrze skończyć. Trzymam kciuki za Twojego dzidziusia!

@M_imi mam w domu książkę Jacksona Galaxy (tego z programu "Kot z piekła rodem" :D) i akurat całkiem nie tak dawno ją czytałam i pamiętam, że tam był podrozdział o przygotowaniu kota na dziecko. Mogę zrobić fotki jakbyś była zainteresowana :)
 
A propos wyprawki to ja nie mam nawet jeszcze listy 😓 Czekamy na klucze do mieszkania od dewelopera i kończymy robić projekt mieszkania więc głównie to było teraz na tapecie. Mam nadzieję, że uda nam się to wkrótce domknąć i wtedy można się w końcu skupić na dzidzi :D

Mam pytanie, ale od razu uprzedzę, że jestem totalnym laikiem jeśli chodzi o jakiekolwiek sprzęty dla bobasów :D Także nic jeszcze nie sprawdzałam, nie czytałam itp. ale na mieście (nie w sklepie a widziałam ludzi na spacerze :D) wpadły mi w oko wózki Jumany 😍 no są po prostu prześliczne, ale nie wiem właśnie jak z innymi parametrami u nich oprócz wyglądu xd Czy któraś z Was może kojarzy i ma jakąś opinie?

2020_02_10_9999_7-2048x20481-1.jpg

pol_pl_Tako-Junama-Mirror-Satin-Wozek-Gleboko-spacerowy-05-10953_1.jpg

junama-fluo.jpg
 
Zawsze człowiek się boi , jak Cię osłucha napewno uspokoi.. Mi miod dzialal odwrotnie przemycałam go w mleku z czosnkiem 🤮 i syrop z cebuli ogólnie jak kaszel mnie bral (napady) to tamtum verde pomagało te forte jakoś tak jakby nie drapało. Aż się boję żeby teraz nie zacząć;/.... oby przetrwać tą jesień 🤧
A cukry przy infekcji też szaleją, podobno przy stresie również. Ja już głupieje z nimi😑... jest ktoś tu na insulinie?
Ja mam 21 jednostek insuliny na noc
 
No właśnie mi przepisała diabetolog i mam zwiększać dawkę stopniowo narazie jestem przy 6j i nic... cukry takie same pow.90
Ja zaczynałam od 8j. Co trzy dni miałam wysyłać SMSa z cukrami na czczo, jeżeli dwa pomiary z trzech przekraczały 90, to miałam zwiększać dawkę o 2 w górę. I tak zwiekszalysmy z lekarką, aż w końcu dawka okazała się trafiona i już kilka ładnych tygodni cukry na czczo bardzo ładne.
 
@Bulmaa z jakiego powodu leżałaś? Który teraz u Ciebie tydzień? Mi tak minął październik i przysięgam, że już mi na mózg siada, a rokowania są takie, że mogę leżeć do końca..
 
A propos wyprawki to ja nie mam nawet jeszcze listy 😓 Czekamy na klucze do mieszkania od dewelopera i kończymy robić projekt mieszkania więc głównie to było teraz na tapecie. Mam nadzieję, że uda nam się to wkrótce domknąć i wtedy można się w końcu skupić na dzidzi :D

Mam pytanie, ale od razu uprzedzę, że jestem totalnym laikiem jeśli chodzi o jakiekolwiek sprzęty dla bobasów :D Także nic jeszcze nie sprawdzałam, nie czytałam itp. ale na mieście (nie w sklepie a widziałam ludzi na spacerze :D) wpadły mi w oko wózki Jumany 😍 no są po prostu prześliczne, ale nie wiem właśnie jak z innymi parametrami u nich oprócz wyglądu xd Czy któraś z Was może kojarzy i ma jakąś opinie?

2020_02_10_9999_7-2048x20481-1.jpg

pol_pl_Tako-Junama-Mirror-Satin-Wozek-Gleboko-spacerowy-05-10953_1.jpg

junama-fluo.jpg
Super! Własne mieszkanko to marzenie 🙂 trzymam kciuki za szybki odbiór ❤️ jeśli chodzi o wozek mamy w rodzinie juname i użytkownicy bardzo zadowoleni 🙂 mają złoto czarny i nawet na tej złotej diamentowej gondoli nie było widać jakoś barfzo rys. Jedyny minus jak zawsze w takich wózkach, duża spacerówka chociaż dla kogoś może to być plus a minus jedynie z przewożeniem 🙂
 
reklama
Do góry