reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

reklama
Witam Dziewczyny mam do was pytanie kiedy zaczelyscie czuc pierwsze ruchy dziecka w pierwszej ciazy?
Jestem obecnie w pierwszej ciazy w 20 tygodniu i nie czuje jeszcze ruchow dziecka.
10.12 ide na USG polowkowe i caly czas sie zastanawiam kiedy bede czula pierwsze ruchy maluszka.
Z gory dziekuje za odpowiedz
 
Witam Dziewczyny mam do was pytanie kiedy zaczelyscie czuc pierwsze ruchy dziecka w pierwszej ciazy?
Jestem obecnie w pierwszej ciazy w 20 tygodniu i nie czuje jeszcze ruchow dziecka.
10.12 ide na USG polowkowe i caly czas sie zastanawiam kiedy bede czula pierwsze ruchy maluszka.
Z gory dziekuje za odpowiedz
Mozesz poczuć nawet w 23 tyg i to też będzie w normie 😁
Ja pierwsze delikatne zaczęłam czuć w 17 tyg, ale to też może zależeć od wagi, tego gdzie masz łożysko
No i nie zapominajmy że maluch ma teraz bardzo dużo miejsca plus jest leciutki 🥰
 
Mozesz poczuć nawet w 23 tyg i to też będzie w normie 😁
Ja pierwsze delikatne zaczęłam czuć w 17 tyg, ale to też może zależeć od wagi, tego gdzie masz łożysko
No i nie zapominajmy że maluch ma teraz bardzo dużo miejsca plus jest leciutki 🥰
Poprostu nie moge sie doczekac kiedy wkoncu je poczuje.
Jeszcze czekam z niecierpliwoscia na usg 10.12 w piatek na 8:30 mam nadzieje ze malenstwo pokaze jakiej plci jest.
Mam przeczucie ze to bedzie dziewczynka zobaczymy czy sie moje przeczucie sprawdzi.
 
Witam Dziewczyny mam do was pytanie kiedy zaczelyscie czuc pierwsze ruchy dziecka w pierwszej ciazy?
Jestem obecnie w pierwszej ciazy w 20 tygodniu i nie czuje jeszcze ruchow dziecka.
10.12 ide na USG polowkowe i caly czas sie zastanawiam kiedy bede czula pierwsze ruchy maluszka.
Z gory dziekuje za odpowiedz
Ja nie byłam pewna czy to to. Coś około 19tc byłam pewna że to bobas :) każdego dnia możesz poczuć na tym etapie ale nic się nie przejmuj że jeszcze nie czujesz. [emoji846]
 
Dziewczyny, robiłyście sobie usg 3d/4d? Bo nie wiem czy warto wydawać kasę.
Mam już zrobione połówkę w 2d.
Ale ponieważ nie znam płci, pomyślałam, że jak bym teraz poszła to może na 4d. Tylko też chyba nie powiedziane, bo jak schowa buzię to nic z tych fot nie będzie, nie mówiąc już o tym co ma między nogami.. 🤔 :D
 
Witam Dziewczyny mam do was pytanie kiedy zaczelyscie czuc pierwsze ruchy dziecka w pierwszej ciazy?
Jestem obecnie w pierwszej ciazy w 20 tygodniu i nie czuje jeszcze ruchow dziecka.
10.12 ide na USG polowkowe i caly czas sie zastanawiam kiedy bede czula pierwsze ruchy maluszka.
Z gory dziekuje za odpowiedz
Pierwsza ciąża. Pierwsze ruchy 20 tygodni i 6 dni. Jednego dnia skacze non stop ( aż mi niedobrze) a drugiego cały dzień siedzi cicho i przez to stresuje matkę 😂
 
reklama
Jest temat: dużo przytyłyście?
Ja zacznę ,w sobotę będzie 22 tydzień -
BMI na początku ciąży 30,
od początku ciąży doszło 6 kg - to dużo?
Google mówi różnie 🤷
 
Do góry