reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

8 tydzień od OM a brak zarodka

Ogólnie to zazwyczaj puste jajo diagnozuje się, kiedy osiągnie ono przynajmniej 25mm przy braku zarodka, u Ciebie jest trochę mniejsze. Ale dziwna sytuacja z tym ciałkiem żółtym, wchłonęło się? Sprawdzałaś może przyrost bety?
 
reklama
Ogólnie to zazwyczaj puste jajo diagnozuje się, kiedy osiągnie ono przynajmniej 25mm przy braku zarodka, u Ciebie jest trochę mniejsze. Ale dziwna sytuacja z tym ciałkiem żółtym, wchłonęło się? Sprawdzałaś może przyrost bety?
Teraz nie sprawdzałam ale sprawdzałam przed świętami i miałam 6-7 tydzień tak mniej więcej jak z OM a jutro może pojadę zobaczyć betę. Nie wiem właśnie co z ciałkiem żółtym byłam w takim szoku i płaczu że nie zapytałam ginekologa
 
Ogólnie to zazwyczaj puste jajo diagnozuje się, kiedy osiągnie ono przynajmniej 25mm przy braku zarodka, u Ciebie jest trochę mniejsze. Ale dziwna sytuacja z tym ciałkiem żółtym, wchłonęło się? Sprawdzałaś może przyrost bety?
Dziwna ? Często jak dochodzi do obumarcia to i zarodek się wchłania. Zupełnie normalna sprawa n
 
Witajcie.
Jestem właśnie w 8 tygodniu od ostatniej miesiączki. Byłam w 6 tygodniu o był pęcherzyk ciazowy wraz z ciałkiem żółtym według opisu GS 22,67 mm a YS 4,30 mm ale bez serca po dwóch tygodniach czyli wczoraj byłam znowu u lekarza ale tym razem nie widział ciałka żółtego tylko pęcherzyk 21,04 mm bez serca. Stwierdził pusty jajo płodowe. Czy to możliwe i mogę liczyć jeszcze na cud ?
Na innym forum dziewczyna pisała że leżała w szpitalu i miała USG co dwa dni. Też podejrzewali co u ciebie ale serduszko zabiło przy 25mm pęcherzyka dopiero choć niby mówią że już powinno być przy 20mm. A jednak ciąża to nie matematyka, bądź dobrej myśli 🤞 trzymam kciuki 🤞
 
Na innym forum dziewczyna pisała że leżała w szpitalu i miała USG co dwa dni. Też podejrzewali co u ciebie ale serduszko zabiło przy 25mm pęcherzyka dopiero choć niby mówią że już powinno być przy 20mm. A jednak ciąża to nie matematyka, bądź dobrej myśli 🤞 trzymam kciuki 🤞
Po co dajesz złudne nadzieję. Dwa tyg po USG cisza cofnęła się w rozwoju, a ty piszesz że ma być dobrej myśli.
 
To nikt nie miał tak podobnie ? 🙁
Misialinka93 miałam podobnie jak Ty.
Ciąża wykryta bardzo wcześnie,najpierw podejrzenie pozamacicznej, później do 7 tygodnia puste jajo płodowe, dopiero pod koniec ósmego tygodnia zobaczyliśmy zarodek . Serduszko pierwszy raz zobaczyłam jak bije w 9 tygodniu ciąży .Na początku co tydzień, a później co dwa tygodnie chodziłam na wizyty. Był to dla mnie mega stresujący czas.
Jak pierwszy raz usłyszałam serduszko ryczałam w głos ze szczęścia i nie byłam w stanie się opanować.
Teraz mamy 18 tydzień i wszystko jest już w porządku.
3 mam za Ciebie/ Was kciuki.
Pozdrawiam serdecznie
 
Misialinka93 miałam podobnie jak Ty.
Ciąża wykryta bardzo wcześnie,najpierw podejrzenie pozamacicznej, później do 7 tygodnia puste jajo płodowe, dopiero pod koniec ósmego tygodnia zobaczyliśmy zarodek . Serduszko pierwszy raz zobaczyłam jak bije w 9 tygodniu ciąży .Na początku co tydzień, a później co dwa tygodnie chodziłam na wizyty. Był to dla mnie mega stresujący czas.
Jak pierwszy raz usłyszałam serduszko ryczałam w głos ze szczęścia i nie byłam w stanie się opanować.
Teraz mamy 18 tydzień i wszystko jest już w porządku.
3 mam za Ciebie/ Was kciuki.
Pozdrawiam serdecznie
Czytajcie ze zrozumieniem, zanim coś napiszecie....
 
reklama
Prawda jest taka, że żadna z nas nie jest lekarzem (chyba), pozostaje cierpliwie czekać i powtórzyć USG, ale nie liczyła bym na cud, chociaż takowe się zdarzają...

Miałam puste jajo płodowe, ale nawet na początku tak nic nie było, pęcherzyk rozwijał się pusty do 9tc w 10 poroniłam samoistnie.

Daj znać jak beta i czy będziesz potwierdzała wynik USG u innego gin?...
 
Do góry