reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2023

Może to głupie, ale jestem w 8tc i już myślę o plci🤭 czy Wy też tak macie? Nastawialiśmy się na synka, narzeczony o nim marzy jak większość mężczyzn, ale z kalendarza chińskiego płci wyszla nam dziewczynka(juz sie boje hormonow podczas dojrzewania😅). Czy Wy też patrzyliście na to? Czy poprzednie ciążę Wam się sprawdziły? Moja przyjaciółka dwa razy sprawdzała i jej się sprawdziło, teraz jest z trzecim i też wyszła dziewczynka😁

Mam takie myśli, bo nie ma już krwiaka I czuje się "wolna", latam że szczęścia i wiem, że za 7 miesięcy przytulę moja kruszynkę, wierzę w to cała sobą 😊😁
Ależ oczywiście! Ja jeszcze nim byłam w ciąży marzylam o drugiej córce ❤️ A co do tego kalendarza to zupełnie nam się nie sprawdziło 🤪
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ależ oczywiście! Ja jeszcze nim byłam w ciąży marzylam o drogiej córce ❤️ A co do tego kalendarza to zupełnie nam się nie sprawdziło 🤪
To mamy szanse jeszcze na chłopca 😁 nie wiem czemu, ale ja jestem nastawiona na chłopca. Ciekawe czy przeczucia się sprawdza czy moja intuicja mnie oszuka 😁
 
To mamy szanse jeszcze na chłopca 😁 nie wiem czemu, ale ja jestem nastawiona na chłopca. Ciekawe czy przeczucia się sprawdza czy moja intuicja mnie oszuka 😁
Trzymam kciuki żeby było tak jak sobie marzycie ❤️ Ja tez jakoś przeczuwam chłopca, ale w domu wszystko różowe wiec byłoby mi łatwiej z druga kobietka 😀 mąż tez już mówi, ze w brzuchu jest siostra 🥹
 
Dziewczyny, czy miałyście kiedyś opryszczkę? Wczoraj na ustach zauważyłam mała rankę. Dodam ze bardzo gryzę usta. No i od wczoraj ciagle o tym myśle i tam sobie dotykam. Nie czuje bólu ranka się nie powiększyła ale czuje takie lekkie szczypanie i teraz nie wiem czy to od ciągłego jeżdżenia jęzorem czy co… pomocy
 
Ja tez czekam na pierwsza wizytę dwa tygodnie, nue było szybszego terminu niż 5 lipiec☹️ (będzie wtedy 7tc +6 wg aplikacji🙈)
Dobrze, zaoszczędzisz sobie stresu. Ja byłam wczoraj przy wyliczonym 6+1 i był tylko pęcherzyk z pecherzykiem żółtkowy, pół nocy fora czytałam 🤦‍♀️ przynajmniej będziesz miała od razu klarowna sytuację ;)
 
A co do kalendarza - na dwóch stronach patrzyłam i na dwóch mi pokazało różnie a wiec szanse są 50:50 😅 jedna osoba zawsze mówiła mi: to nie koncert życzeń 😅
 
Dziewczyny, czy miałyście kiedyś opryszczkę? Wczoraj na ustach zauważyłam mała rankę. Dodam ze bardzo gryzę usta. No i od wczoraj ciagle o tym myśle i tam sobie dotykam. Nie czuje bólu ranka się nie powiększyła ale czuje takie lekkie szczypanie i teraz nie wiem czy to od ciągłego jeżdżenia jęzorem czy co… pomocy
Miewałam często. Robią się pęcherzyki i bardzo swędzą. Może to być coś innego skoro piszesz, że ranka. Opryszczki nie wolno dotykać, lizać, gryźć bo bardzo się roznosi, więc daj spokój temu czemuś i nie ruszaj :p opryszczka rośnie bardzo szybko, od momentu zaswedzenia/klocia do wykwitu mija kilkadziesiąt minut.

Ja o płci nie myślę, nie mam przeczuc, za odległy (dla mnie) temat. Jest mi to zupełnie obojętne. Choć może lepiej dla męża byłoby mieć syna - więcej wspólnych zabaw i zajęć w późniejszym wieku.
 
Może to głupie, ale jestem w 8tc i już myślę o plci🤭 czy Wy też tak macie? Nastawialiśmy się na synka, narzeczony o nim marzy jak większość mężczyzn, ale z kalendarza chińskiego płci wyszla nam dziewczynka(juz sie boje hormonow podczas dojrzewania😅). Czy Wy też patrzyliście na to? Czy poprzednie ciążę Wam się sprawdziły? Moja przyjaciółka dwa razy sprawdzała i jej się sprawdziło, teraz jest z trzecim i też wyszła dziewczynka😁

Mam takie myśli, bo nie ma już krwiaka I czuje się "wolna", latam że szczęścia i wiem, że za 7 miesięcy przytulę moja kruszynkę, wierzę w to cała sobą 😊😁
Super ze tego krwiaka ju nie ma . W czwartek tez bym chciała to usłyszeć 😀 a to kiedy masz termin wyznaczony ? Ja tez zaczęłam 8 tydzień wczoraj . Ja cały czas myśle ze będzie chłopak mam już dziewczynkę wiec wiadomo ze chciała bym chłopczyka . Ale to już od męża zależy jaki tam gen dał 🤣
 
Miewałam często. Robią się pęcherzyki i bardzo swędzą. Może to być coś innego skoro piszesz, że ranka. Opryszczki nie wolno dotykać, lizać, gryźć bo bardzo się roznosi, więc daj spokój temu czemuś i nie ruszaj :p opryszczka rośnie bardzo szybko, od momentu zaswedzenia/klocia do wykwitu mija kilkadziesiąt minut.

Ja o płci nie myślę, nie mam przeczuc, za odległy (dla mnie) temat. Jest mi to zupełnie obojętne. Choć może lepiej dla męża byłoby mieć syna - więcej wspólnych zabaw i zajęć w późniejszym wieku.
No to ja mam taka kropkę /pęcherzyk strupek nie wiem jak to nazwać. Jest sens dzwonić do lekarza i mu truć? Dodam ze nie jest to na brzegu ust tylko jakby bliżej jamy ustnej
Ja zawsze zawsze marzyłam o córce a odkąd wiem ze jestem w ciąży jest mi to super obojętne. To aż dziwne :D
 
reklama
Siedzę w pracy i ciągle myślę, że coś będzie nie tak. Wykończy mnie to. Druga wizyta w poniedziałek (na pierwszej sam pęcherzyk i przepisana Luteina). Poszłam dziś znowu zrobić bete. Czekam cała w nerwach na wynik.
 
Do góry