reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Fotki USG i nasze brzuszki!!!

reklama
Kochana- jak nie widać?? zajrzyj do mojego prywatnego albumu - to odnajdziesz moje kg:-D;-)
 
Dziękuję za miłe słowa, ale...
marzena BRAWO! Bardzo ladne brzucho... Ja to mam takie w rozstepach do polowy... A mam 37tc. :-( Ty taki gladziutki.... BARDZO ladny! Jednak zycze ci abys szybko sie juz pozbyla go!
No chociaz z tego powodu jestem zadowolona, że rozstępy mi się nie zrobiły, ale smaruję się codziennie. A rozstępy mam jeszcze z przed ciąży na biodrach.

marzena - no ja Cię proszę... Tak piszesz o sobie, swojej figurze, opuchnięciu - a tu ... rewelacja!!!
Tylko, że ja już też mam 20 kg na plusie!!! A nogi opuchnięte niesamowicie! Kurcze musiałabym Wam zrobić zdjęcie moch stóp... Ale o jest widok obrzydliwy. Na pewno w ten dzień już nic byście nie jadły...

marzena 80- sliczny brzunio.. a ty szczuplutka jestes:) nawiasem mowic ladna kompozycja :-D
Dzięki, ale nigdy nie byłam szczupła. A kmpozcja wyszła zupełnie przypadkowo, ale ją polubiłam!
 
Tikanis, Aga śliczne foteczki!!!
Aga - 20 kg?!?!?! Niby gdzie? Chyba na uszach...
Tikanis, a Ty niby ile?
 
aga_k_m hahahaha u Ciebie ten podbródek jest tak samo wyimaginowany jak i u wszystkich :-D
ślicznie wyglądasz...promiennie i radośnie , bardzo mi sie podobaja Twoje fotki :tak:

a ja na pocieszenie znalazłam jedno super zdjęcie ...dowód na istnienie mityczego podbródka :-D:-D:-D

j8l93t.jpg


i co? i co? a nie mówiłam? i kto ma większy? :-D
 
ojjj confi - normalnie zaraz będziemy się licytowały ;)) wierz mi i ja mam lepsze fotki w zanadrzu ;)))
 
ojjj confi - normalnie zaraz będziemy się licytowały ;)) wierz mi i ja mam lepsze fotki w zanadrzu ;)))
haha ale widzisz mam i to spory :tak:
ale wiesz co? Mówi się trudno...wole to niż rozstępy :-D
wiem po sobie ,ze jak zrzuce wagę po ciązy to podbródek tez zniknie...
 
ja nic nie powiedziałam, ani nie napisałam confi ;))
Po prostu każda z nas ma lepsze i gorsze fotki ;))
 
reklama
Do góry