reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko o porodzie

a u mnie pierwsza ciąża a pakować się nie chce do szpitala tak że szok ... ja codziennie mówię że mam jeszcze dużo czasu... kiedyś się pewnie zdziwię :tak:
 
reklama
ja jak czytam co wy piszecie to coraz bardziej się boje tej cesarki :-( tak samo jak było na początku płakałam że muszę ją mieć ... ehhh no nie wiem mam nadzieję że u mnie będzie wszystko ok i że dochodzenie do siebie po cięciu też nie będzie najgorsze ... dzięki synkowi pewnie szybko stanę na nogach, mam taką nadzieję :zawstydzona/y:
 
Mi powiedzieli na sali porodowej ze bedzie cc jesli nie urodze sama do godziny 13 bo dzidzia niby za duza jak na mnie a mala zrobila niespodzianke i o 13 zaczely sie skurcze parte anestozjolog juz ponoc szedl na sale ale ze akcja parta w toku wiec sie chlopina wycofal :-D i tak po 25 minutach Jagodka wyladowala na moim brzuchu :tak:
 
ja jeszcze nie mam nic gotowego i zastanawiam się czy ze mną coś nie tak ...... chcę żeby maly już byl z nami ale pakować mi się nie chce, a do tego nie mam wogóle nic pokupione dla siebie do szpitala ...... mały ma ubranka i nic po za tym .... musze kiedyś w końcu się zmusić na te zakupy

nie przejmuj się mi się też nie chce a mam jeszcze trochę do zakupienia dla maleństwa ale w taką pogodę wolę siedzieć w domu bo mam chłodniej niż na dworze:happy: najlepiej jakby się wszystko samo kupiło i zapukało do drzwi a potem samo uprało,uprasowało i do szafy wskoczyło. ale takie rzeczy to tylko w erze:sorry:


 
skąd ja to znam :-D najlepiej jakby ta torba sie sama spakowała :rofl2:

buhahah skad ja to znam...w 1 ciazy spakowana w 35 tygodniu a tearaz to mam jeszcze tyle czasu ze hohoho a jedyne co kupilam narazie to zasypke i olwike a gdzie reszta ...??? :-)

ja jeszcze nie mam nic gotowego i zastanawiam się czy ze mną coś nie tak ...... chcę żeby maly już byl z nami ale pakować mi się nie chce, a do tego nie mam wogóle nic pokupione dla siebie do szpitala ...... mały ma ubranka i nic po za tym .... musze kiedyś w końcu się zmusić na te zakupy

hihihi nie przejmuj sie mam to samo, wyciagnelam worki z kaftanikami Wiki i kupilam zasypke z oliwka...a reszta w szarym polu lacznie z remontem :-)

Ja wszystko zamawiam przez neta,najwygodniej i mogę ceny łatwo porównać.Zaczynam od piżamek:)
MUZZY Koszula nocna do karmienia NIEBIESKA rozm M (685350240) - Aukcje internetowe Allegro

no kochana ja tez ta kupilam :-p:-p:-p i jak cala reszte przez neta bo wyliczylam ze wyjdzie mnie to taniej niz w hurtowni...Hurtowe zakupy zrobilam na 1 ze stronek gdzie znalazlam duzo ******* mi potrzebnych a koszty transportu tylko jedne :-)
Przedmioty użytkownika - Aukcje internetowe Allegro

i jak leci po kolei: gruszka, nozyczki, rozek, patyczki ble ble ble...:-)
 
O ja ehehehe chyba troche przesadzacie... :-D:-D:-D

Ja wczoraj zrobilam liste, potem moga ja tu wrzucic, taka jednopostowa ehehe zbiorka tych 14 stron i jak cos ominelam to dopiszemy...

post_ptaszynko to zupelnie jak ja... narazie, wczoraj zrobilam plan wstepny... teraz by sie przydalo spakowac troche, bo to juz tak nieswoja jak wszystkie spakowane... ehehe czegos tu brakuje... ale mam taki zapal... ze do wrzesnia to moze potrwac... Nie to jak za pierwsza ciaza, spakowana bylam w 7mc bo tak wszyscy mowili... a tu 8 sie zaczyna.. a ja zaczynam myslec dopiero ! :rofl2:

he he
no u mnie 8 się już kończy powoli..a jak poczułam skurcze to pomyślałam że chyba trzeba będzie się niedługo spakować:tak::tak::tak:
 
A ja już się spakowałam i siebie i małą:-) mogę spać spokojnie i czekać na godzinę zero.:tak:
 
ja byłam dzisiaj w szpitalu po liste co trzeba zabrac i teraz moge zacząć wszystko kompletować.

Gdyby któraś z was również wybierała się do szpitala nr3 w Tarnowskich Górach to oto spis:

Niezbędnik porodowy:

  • majtki jednorazowe (3 sztuki)
  • podkłady jednorazowe (3 sztuki)
  • lewatywa (2 sztuki)
  • koszule nocne (2 sztuki)
  • szlafrok
  • kapcie
  • papier toaletowy (1 sztuka)
  • podpaski duże (1 opakowanie)
  • pieluchy jednorazowe (dla położnicy - 1 opakowanie)
  • sztućce,kubek
  • termometr
  • maszynka do golenia
  • karta przebiegu ciąży, legitymacja ubezpieczeniowa, karta "chip" NFZ
  • mała kosmetyczka
  • woda niegazowana
Niezbędnik dla dziecka:

  • pieluchy jednorazowe (3-6kg - 1 paczka)
  • pieluchy tetrowe (3 sztuki)
  • oliwka
  • krem p/odparzeniom
  • płyn do mycia noworodków
  • szczoteczka do włosów
 
reklama
Ja niestety nie mam wyboru CC i kropka, takie mam wskazania swojego lekarza ortopedy... :-( Ale gdybym miała wybór nie wiem co bym tak naprawdę wybrała... niestety nie mam wyboru... :no:
najważniejsze że około +- 20 września zobacze swoją malutką!
 
Do góry