reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

reklama
Ale wiecie co?
W lutym, dokładnie 12-tego jedziemy we włoskie Dolomity (kocham to miejsce) na narty. Mieliśmy jechać we trójkę i jeździć na przemian, ale moja mama się zaofiarowała że pojedzie i będzie się zajmować Lilią. Sama z siebie to zaproponowała. Nawet nie pytajcie jak się ucieszyłam :-) No i jedziemy we czwórkę :cool2:

kurcze - ale Ci zazdroszczę - ja w tym sezonie niestety nie nałożę nart na nogi :-:)-:)-(
po prostu Jaga tk długo z nikim nie zostanie...a nawet jakby to tylko weekendy wchodzą w gre - tu sie sytuacja negatywnie dla mnie zmienila - bo moja Sis zaczela studia, wiec jak nie jej szpitalne dyżury to zjazdy :-(
 
Roxy gdy ja mam sposobność zostawić Gabę i iść coś załatwić to zawsze korzystam :-) I nie miej z tego powodu żadnych wyrzutów sumienia

kasiu no, nie jest mi łatwo.... ale dam radę :-)
Nie mam wyrzytów....Ona uwielbia być u babci:tak::-)
witam sie kobitki:-):-):-)
jestem i ja po 2 dniach czytania ale jakos nie mialam weny:baffled:

a dzis jestem wsciekla na TESCIOWA:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: wredne i beszczelne babsko....:wściekła/y:
nie to ze zmarl jej ojciec w grudniu... i powinna miec zalobe... to lata jak nastka...
to sylwester to teraz walentyny... w dupie nie moja matka wiec niech lata ale obiecala ze bedzie siedziec z dziecmi w sobote 13... bo my bedziemy w PL i umowilismy sie ze znajomymi ze razem idziemy na party...i juz zaplacilismy a teraz nie wiemy co robic bo ona tez chce isc....:no:
ale mnie wpienila:wściekła/y:
No co za malpa....ale to teściowa:sorry2: Mama P też tylko na godzinke i jeszcze sto dobrych rad,,,,ale nie narzekam:tak:

Cholera net mi chodzi ja nie powiem co:no::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: Jedną strone mi wczytuje 5 minut,,,masakra,jestem do tyłu,wybaczcie:sorry2::baffled:
 
reklama
Do góry