reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupowo-Wyprawkowy:)

reklama
Dziekuje wszystkim za miłe słowa dot. kącika maluszkowego, to bardzo mile ze sie Wam podoba
aga śliczny kącik dla maluszka :)
a można wiedziec jak zrobiłaś te literki? fajnie wyszły
Najpierw narysowałam szablony liter, potem nanioslam je na gruby karton, dalej dobre nozyczki, wstążki szyfonowe i zwykłe, tasma klejąca i kolorowy papier typu wycinanka lub kolporowa folia samoprzylepna może tez być

my np nie mamy mikrofalowy - generalnie jestem przewrazliwiona na tym punkcie i uwazam,ze fale sa rakotworcze:no:

kupilam najtanszy podgrzewacz, bo pomimio,ze chce karmic cycem jak bedzie okaze w sie praniu:zawstydzona/y:

MEGAPAKA - PODGRZEWACZ I TERMOMETR W CENIE 1 HIT! (1195800332) - Aukcje internetowe Allegro
Ta oferta wydaje sie ciekawa, ale faktycznie z mikrofali przewaznie za gorące wychodziło. wiec ja zakupiłam juz mały garnuszek, bo u mnie najlepiej zdawał egzamin przy podgrzewaniu mleczka, ale to było jak mała skończyła pół roczku dopiero, wiec na razie podgrzewacz niepotrzebny, nastawiam sie na cycolenie.
 
my np nie mamy mikrofalowy - generalnie jestem przewrazliwiona na tym punkcie i uwazam,ze fale sa rakotworcze:no:

kupilam najtanszy podgrzewacz, bo pomimio,ze chce karmic cycem jak bedzie okaze w sie praniu:zawstydzona/y:

MEGAPAKA - PODGRZEWACZ I TERMOMETR W CENIE 1 HIT! (1195800332) - Aukcje internetowe Allegro

Sama lepiej bym tego nie ujęła :) Kupiłam dokładnie ten sam zestaw i tak jak już gdzieś pisałam z termometru jestem super zadowolona a podgrzewacz narazie tylko wypróbowałam i powiem szczerze że myślałam że będzie się dłużej grzało na szczęście miło się rozczarowałam.
 
Ja tez nie kupuje na razie podgrzewacza, szkoda mi kaski.
A moja siostra karmi Ole butelka, i ma zawsze w termosie przegotowana wode, w dzbanku zimna przegotowana i jak mały głodomorek płacze to 2 min. i mleko gotowe.
 
ja mam podgrzewacz z TT sprawdzał się znakomicie chociaż nieraz korzystałam z metody małego garnuszka jak pisała asiek- metoda niezawodna!!! `no i zawsze miałam świeża przegotowaną wodę odlaną do słoiczka ,gotowałam z czajnika i dolewałam zimnej do butelki do tej pory tak robię!!!
 
no ja np. też nie mam mikrofali, mam tylko na nią miejsce w słupku nad piekarnikiem, ale taka co chcę to kosztuje 3000, w ogóle te do zabudowy mają kosmiczne ceny, mój skuzowaty mąż powiedział,że nie da tyle kasy ,no way, tak więc kupiłam podgrzewacz TT, zastanawiałam sie nad sterylizatorem parowymTT, bo ten do mikrofali to jakaś lipa.
 
Fajnie, że piszecie o tych podgrzewaczach. Mi teściowa zrobiła prezent i kupiła podgrzewacz z Aventu, ale sama nie wiem, czy będę go używać, bo sama bym go chyba raczej nie kupiła. Pojęcia nawet nie mam, jak to pieroństwo obsługiwać... Najlepsze jest to, że kupiła mi do tego dwie butelki Dr Brown's, a ja chciałam butelki z Aventu! Tak to jest, jak się nie zapyta... Wiem, że ona chce dobrze, ale mogła się np. umówić ze mną, że razem pójdziemy do sklepu, a nie nakupować pełno towaru i zrobić mi wielkie surprise... (pomijam fakt, że ja ogólnie nie lubię niespodzianek :/). I teraz, jak już mam te butelki, to nie wiem, czy kupować z Aventu, bo szkoda mi kasy, skoro już mam, i nie wiem, co zrobić :/ Dziewczyny, w ile butelek Wy się zaopatrzyłyście???
 
Marbus Ty sie ciesz ze teściowa nie kupiła Ci takich zwykłych szklanych butelek po 4zl :) bo ja pewnie własnie takie bym dostała :)))
moim zdniem na razie nie mam sensu dokupywać butelek, dwie Ci starczą, ja też mam taki "starter"
 
reklama
Do góry