reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupki dla mamy i dla dzidziusia:-) + lista prezentów

Ale się cieszę :))) Udało mi się wylicytować zabawke z mojej listy: Muzyczny Plac Zabaw Fisher Price (1365165012) - Aukcje internetowe Allegro
TY fishero maniaczko:-) dluga ta liste masz zabawek co jeszcze ci brakuje??ale chlopaki beda mialy sie czym bawic jak wpadniemy hehe:-)
a mnie sie podoba takie cuś TOMY MATA WODNA *TELETUBISIE*TELETUBBIES* NOWOŚĆ (1355831251) - Aukcje internetowe Allegro młody jeszcze troche podrośnie i kupie mu, niech rysuje/szaleje :D

rewelacja ta mata:-) chyba na dzien dziecka ja kupimy:-)

a wlasnei co do prazenu na swieta chcialam tunel dla Pawla bo on uwielbia chodzic przez kartony :D tylko jaki ? ;/ tyle ich jest a pozatym boje sie ze nei dojdzie juz z allegro :(
Kasia czesto sprzedawcy na allegro wysylaja kurierem swoje produkty i czasami jest taniej niz poczta:-) jak cos moge Ci kupic i wyslac bo na allegro przycinaja tylko nie wiem czy przed siwetami bede w ikei??
 
reklama
Oj Gosiu będą się mieli czym bawić :))) Co do mojej listy to jeszcze brakuje mi skoczka zebry ale to już w następnym roku :)))

Mama super ta mata, na dzień dziecka będzie w sam raz :)))
 
mama mata rewelacja!!!:-)

Kasia
na dzień dzisiejszy możesz spokojnie o dziwo poczcie zaufać nie ma najmniejszego problemu natomiast kurier... szkoda gadać
 
Zgadzam się z tym... Zamówiłam w imieniu chrzestnej ciężarówke Wadera na jej adres. Jak przyszła chrzestna nie rozklejała pudełka no bo na prezent ale z wierzchu obejrzała pudełko no i odkryty bok ciężarówki i wszystko ok. Jak Konrad rozpakowywał okazało się, że brzeg jednej burty jest pęknięty. Sprzedawca stwierdził, że może zareklamować o producenta ale koszty przesyłki poniose ja a to 75% ceny więc sobie odpuściłam...
 
mama mata rewelacja!!!:-)

Kasia
na dzień dzisiejszy możesz spokojnie o dziwo poczcie zaufać nie ma najmniejszego problemu natomiast kurier... szkoda gadać

Zgadzam się z tym... Zamówiłam w imieniu chrzestnej ciężarówke Wadera na jej adres. Jak przyszła chrzestna nie rozklejała pudełka no bo na prezent ale z wierzchu obejrzała pudełko no i odkryty bok ciężarówki i wszystko ok. Jak Konrad rozpakowywał okazało się, że brzeg jednej burty jest pęknięty. Sprzedawca stwierdził, że może zareklamować o producenta ale koszty przesyłki poniose ja a to 75% ceny więc sobie odpuściłam...

ja nie wiem jacy u was kurierrzy jezdza ale ja jak do tej pory nie mialam zadnych problemow z towarem ani czasem dostawy.

Aza a skad wiesz ze kurier uszkodzil ciezarowke ona latala po opakowaniu czy byla drucikami przykrecona do opakowania?moze to sprzedawca Ci takie pekniete wyslal??piszesz ze opakowanie z zewnatrz bylo ok...
 
Ona była ciasno spakowana w pudełku. Wiem, że mogła taka już być dlatego sprzedawca powiedział, że może zareklamować ale nie opłaca mi się płacić za przesyłke. Powiem szczerze, że ja tez nigdy nie miałam problemów z kurierem ale opakowania już nie raz miałam uszkodzone. Na szczęście kończyło się zawsze na samym opakowaniu :)))

A dziś byłam w H&M i też kupiłam 2 czapeczki po 10 zł, jedną bluzeczke za 10 zł i super koszule za 20 zł :)))
 
Ona była ciasno spakowana w pudełku. Wiem, że mogła taka już być dlatego sprzedawca powiedział, że może zareklamować ale nie opłaca mi się płacić za przesyłke. Powiem szczerze, że ja tez nigdy nie miałam problemów z kurierem ale opakowania już nie raz miałam uszkodzone. Na szczęście kończyło się zawsze na samym opakowaniu :)))

A dziś byłam w H&M i też kupiłam 2 czapeczki po 10 zł, jedną bluzeczke za 10 zł i super koszule za 20 zł :)))

jakie czapy i jakie bluzeczki i koszulke kupilas?dawaj linki:p w ktorym h&m bylas??
 
Gosiu byłam w Arkadach a to moje łupy:)))
 

Załączniki

  • DSC_0955.jpg
    DSC_0955.jpg
    31,7 KB · Wyświetleń: 35
reklama
Do góry