reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ODCHUDZAMY SIĘ :) - Mamy na diecie

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Justa ja sobie założyłam system 3/3 więc dam radę, wczoraj zrobiłam sałatkę z tuńczyka i bułeczki i faktycznie się najadłam,, sałatka jeszcze dzisiaj na śniadanie będzie a na obiad chcę wątróbkę sobie zrobić :tak::tak::tak:
Aha i waga od wczoraj stoi w miejscu :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
reklama
Witam z kawką z mleczkiem 0,5 %.:-)

MH pięknie .:tak:
anakonda, malinka a wam jak kochane mija faza uderzeniowa? Dajecie radę?
Iwcik Dukan nie taki straszny jak go malują.:-D Ja za nim nie raz tęsknię. :tak: Zwłaszcza za jedzonkiem dukanowskim.;-):-p
Aleksia dasz radę!:tak:
amy09 Witaj.:-) Ile schudłaś? Odkąd jesteś na diecie?


A na pohamowanie od słodkości polecam wam dziewczyny chrom.:tak:
Justys Ty to potrafisz dodać otuchy:-):-)
 
Dzięki dziewczyny :tak:

Justa ja sobie założyłam system 3/3 więc dam radę, wczoraj zrobiłam sałatkę z tuńczyka i bułeczki i faktycznie się najadłam,, sałatka jeszcze dzisiaj na śniadanie będzie a na obiad chcę wątróbkę sobie zrobić :tak::tak::tak:
Aha i waga od wczoraj stoi w miejscu :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

anaconda, nie waz się codziennie, bo niepotrzebnie się stersujesz :no: Jeśli nie możesz wytrzymac bez wagi, ustal sobie najwyzej dwa ważenia w tygodniu :tak:
Ja to dostgalam takiej fiksacji, że wazyłam się trzy razy dziennie :szok::-D:-D Ale całe szczeście juz w normie :-p staję na wadze we wtorek i piątek :-p


A co do mleka do kawy to ja leje, 3,2 :-p
 
Napiszcie mi,proszę,jak się przygotować do stosowania tej diety(przypominam:jeszcze karmię). Jakie książki kupić?
 
Napiszcie mi,proszę,jak się przygotować do stosowania tej diety(przypominam:jeszcze karmię). Jakie książki kupić?

Opis całej diety znajduje się na I stronie forum.

Potrzebne książki :
- Pierre Dukan " Nie potrafię schudnąć"
- "Nie potrafie schudnąć . 350 nowych przepisów"
- "Przepisy dla polaków"

Mam książki na pdf, chętnie prześlę.
 

Załączniki

  • książka 1.jpg
    książka 1.jpg
    10,5 KB · Wyświetleń: 49
  • książka 2.JPG
    książka 2.JPG
    21,9 KB · Wyświetleń: 68
  • książka 3.jpg
    książka 3.jpg
    26,2 KB · Wyświetleń: 55
Opis całej diety znajduje się na I stronie forum.

Potrzebne książki :
- Pierre Dukan " Nie potrafię schudnąć"
- "Nie potrafie schudnąć . 350 nowych przepisów"
- "Przepisy dla polaków"

Mam książki na pdf, chętnie prześlę.

słońce to ta trzecia książka przepisy dla polaków też jest potrzebna:-(?
 
jak lubisz gotować... To przełożenie w skrócie książki francuskiej " Nie potrafię schudnąć".
 
Iwcik u mnie @ jeszcze test. Kochana ja jestem 5 rok po porodzie i waze 85 kg a chce ważyć chociaż 60 kg czyli długa droga przedemna ale z dziewczynami z bb damy radę:-) musimy dać. Ja przed ciążą ważyłam 57 kg:-) na nk są moje zdjęcia jak muszę wyglądać po Dukanie:-):-):-) ale jestem skromna co? Damy radę:-)

Pewnie damy rade musze jakos dac rade bo musze schudnąć wiec moze majac was nie zrezygnuje chociaz jestem uparta i potrafie dążyć do celu:-):-):-)
wiec dzisiaj jade na zakupy i od jutra pod duzym rygorem dieta dukana wchodzi do mojego życia wiec jesli chcesz to zaczynaj jutro ze mną:tak::tak::tak::tak:

Musi się udać :tak::-D Ja od wrzesnia stracilam 9kg :tak::tak::tak: i to bez pierwszej fazy :-p na dodatek na wyrywki, jak bym sie bardzziej przylożyła to moze by szybciej spadało :zawstydzona/y:

łał dobra jestes gratuluje utraty zbednych kg:tak::tak::tak:

MH to tylko pogratulować :tak::tak:
Ja od lata przytyłam 6kg, chyba po prostu się starzeję i już organizm sobie nie radzi z taką ilością kalorii :-p:-p
kobieto jestesmy piekne i młode
 
Hej moje odchudzające :happy2:
Ja trwam :tak::tak:moim przyjacielem jest owsianka ona mi naprawdę smakuję gotuje sobie od razu na 2 razy:tak::tak: a i tak mam do niej wiernego wsólnika Antoniego :-D
Alesia na pocieszenie ci powiem że ja mam więcj do zrzucenia :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y: narazie u mnie nadal pierwsza faza dziś 3 dzień:tak::tak::tak: na śniadanie owsianka +kawa z mlekiem 0.5 na obiadek mam dziś piers z kurczaka w ziołach na kolację serek wiejski w między czasie zapijam jogurt naturalny:tak::tak::tak: smakuje mi słodkiego póki co mi się nie chce..... jedynie na widok warzyw owoców i np dzisiejszej sałaty mam ślinotok :happy2:
ale jeszcze 7 dni i będą warzywka :tak::tak: ważę się w piątek to wtedy pochwalę się efektami o ile będą :tak::tak::tak:
jedyny dyskomfort jaki mam to straszna suchość w ustach,senność i zaparcie (ale to jeszcze sprzed dukana się ciągnie :dry:) już do Pietruszki się smiałam że jak do piątku się nie załatwię to sobie chyba w aptece kupię lewatywę :-D
ja mam nadzieję do lata zgubić chociaż 15 kg a do końca roku kolejne 15 kg wtedy to minus 30 kg będzie no prawie ok :eek:
 
reklama
Napiszcie mi,proszę,jak się przygotować do stosowania tej diety(przypominam:jeszcze karmię). Jakie książki kupić?

Jesli chcesz nadal karmic to nie polecam tej diety :no: do mleka potrzeba przede wszystkim węglowodanów, dieta białkowa moze skończyć karmienie piersią :no:
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.

Podobne tematy

W
Odpowiedzi
15
Wyświetleń
54 tys
A
Odpowiedzi
5
Wyświetleń
9 tys
kasiula matula
K
Do góry