reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza (badania,wyniki,zdjęcia USG)

No bo to tak wyglada na samym poczatku nawet nie ktorzy lekarze uzywaja takiego zwrotu kijanka:sorry: no ale pozniej znika bo z ogonka tworza sie nozki :-D
onanana tesciowa sie nie przejmuj ich to chyba nikt nie zadowoli :-D juz taka ich natura chyba bycie zolza dla swoich synowych :-D
 
reklama
No moja teściowa nie jest bardzo zła, tylko czasem nie potrafi się zachować.. no ale trudno. W każdym razie jako synową mnie akceptują i są dla mnie dobrzy ci moi teście więc nie jest źle. A na wnuka czekają, bo jeszcze nie mają więc myślę, że będą baaaardzo kochać naszą kruszynkę:-)
 
Onanana ale fajna fotka... też dołączyłabym swoją, ale na mojej widać tylko plamkę czarną...

a niech tam... ;-) fotka z 15.03.2011
 

Załączniki

  • Loczek 15.03.2011.jpg
    Loczek 15.03.2011.jpg
    25 KB · Wyświetleń: 957
No właśnie tego nie wiem... :-( mam nadzieję, że to nic złego... :-(

Bo studiowałam to zdjęcie dopiero w domu... założyłam, że to siakiś cień... skoro lekarz na to niezareagował...
 
Nic się nie martw, to na pewno nic złego, pewnie lekarz by zareagował!!
Pęcherzyk wygląda ładnie, jakiej był wielkości?? bo nie umiem niestety nic odczytać heh
I w którym tygodniu byłaś na tym usg??
 
Wg badania to był 5tyd i 1d

GS 0,45cm (bo to średnia 3D)
d1- 0,63 cm
d2- 0,30cm
d3-0,41cm
 
Poxo sliczna fasoleczka:tak::-) nie martw sie niczym jezeliby bylo cos nie tak lekarz by na pewno by ci powiedzial :tak: a fasoleczek niech sobie rosnie zdrowo a Ty sie nie zamartwiaj :-)
 
Dziękuję... :happy:

Staram się myśleć pozytywnie... ale wiecie jak to czasem jest... :laugh2:

A moja fasolka chyba zaczyna mi dawać się we znaki... bo od wczoraj jakoś mi tak nie w smak wszystko... :-(

Zobaczymy jak na następnym USG będzie... musimy czekać do 26-go kwietnia...
 
reklama
Poxo ja mam wrażenie, że te wszystkie obawy będą mi towarzyszyć do samego końca;-)
Przed 1 USG mówiłam sobie, że jak wszystko będzie ok to koniec zmartwień i obaw.. i co, potem mówiłam tak przed kolejnym, na ktorym znów wszystko było ok, a teraz znów odliczam dni do następnego... hehe
Chyba juz taka nasza natura, ze martwimy się o te Kruszki od samego początku ;-)
 
Do góry