reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowy rozwój miesiąc po mięsiącu - czyli co już potrafię ... :)

haha dziewczynki moja tez tak woła!! eja heja heja eja eja heja - szeczegolnie jak ma smoka !
U nas pojawily sie prawdziwe usmiechy :-) swiadome piekneeeeeeeeeeeeee!!!! i wczoraj i dzis ich mnostwo bylo :):-) i raz nawet zasmialy sie przy cycaniu! cos nowego.. hihi
 
reklama
oooo, znamy te "eja" :) A najlepsze dźwięki są jak się mega głodny dossie do cysia! Stęka, ejuje, sapie i łyka jak żul pod barem. Cały dom wie, że je :D
 
Moj synek juz tez przez moment utrzyma lepek, usmiechy wali jak ta lala ale raz tlyko zauwazylam taki swiadomy usmiech na moj widok, zaczynaja go juz interesowac zabawki wodzi za nimi oczami, a jak krzyczy gieeeeee to znaczy, ze jest glodny albo ma gow*** o :-D w pampersie, jak sie zlosci i cos go boli to krzyczy aj aj aj aj i raz wyszlo mu w wielkim krzyku nieeeeeee ogolnie duzo dziamgoli lezy sobie godzine i aaaa eeee juz cos tam dziamgocze po swojemu
 
mam pytanko, kto już ma bobaska który skończył około 7 tygodni, czy Wasze dzieciaczki trzymają już główkę przy podnoszeniu,ciągnięte za rączki, ja sama nawet nie próbuję ciągnąć go, ale pediatra próbował i stwierdził że najlepiej żebyśmy już teraz zaczęli rehabilitację...ćwiczenia itp...bo leniuszek itp...no bo główka leci w tył...
 
Jejku jakie zdolne te majówkowe maluszki.
Moja Nadka już też kilka umięjętności posiada trzyma sztywno główkę, uśmiecha się świadomie i tak cudownie gaworzy, po mamusi buzia jej się nie zamyka, uwielbia oglądać karuzelę nad łóżeczkiem czy zabawki w leżaczku, no ale w płaczu i krzyku to jest mistrzem nie do pokonania, umie walczyć o swoje szczególnie gdy w grę wchodzi wielki cyc pełny mleczka.
Emilka moja mała ma 7 tygodni i trzyma główkę jak się ją za rączki ciągnie.
 
Ostatnia edycja:
emilka uważam ze powinnaś zmienić pediatrę bo zaden rozsądny pediatra nie ciagnie takiego małego dziecka za rączki zeby sprawdzić czy dzwiga główkę i nie stwierdza że coś jest nie tak bo 7 tyg dziecko nie dzwiga główki , widziałam nawet 4 miesięczne dziecko co jeszcze nie umiało utrzymać dobrze główki , i dopiero wtedy się rehabilituje a nie takie maleństwo...
dziecko do ok 2-3 miesięcy nie musi jeszcze trzymać stabilnie główki

 
reklama
no właśnie dziwne mi się to wydawało...tym bardziej że mały ani małej ani lekkiej tej główki nie ma...już ponad 6 kg waży grubasek i nie jest mu tak łatwo...Ci lekarze patrzą na niego chyba przez pryzmat wagi a nie wieku...
 
Do góry