reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jazda na czterech kółkach czyli wątek wózkowy

Katerineczka- biorę pod uwagę tylko i wyłącznie pod uwagę fotelik z bazą bo będę często z maluchem jeżdzić po córki do przedszkola ( najprawdopodonniek codziennie)więc bardzo istotny poza bezpieczeństwem jest dla mnie czas przypięcia i wypięcia fotelika. Nie wiedziałam, że Recaro też pasują do X -landerów. Słyszałam o tamtych trzech, które wymieniłam. O Recaro czytałam sporo bo miałam przez jakiś czas w planach zakup wózka tej firmy właśnie z fotelikiem.
 
reklama
Mamo czworki jest napisane na ich stronie ze recaro pasują do wszystkich wózków gdzie pasuje maxi cosi, podejrzewam ze to ten sam adapter.
 
Dziewczyny potrzebuje pomocy..
Z przyszłym Tatą postanowiliśmy kupić drugi wózek, bardziej wyjściowy ( pierwszy to używka za grosze, idealna w teren ale cholernie ciężka, a w bloku bez windy ciężko będzie mi znieść 15kg +dziecko).
W każdym razie ostatnio wpadły mi w oko dwa egzemplarze, akurat są w promocji do niedzieli i musimy się na coś zdecydować.
Pierwszy to chicco urban plus, opinie ma całkiem nie zle, lekki i po złożeniu zajmuje mało miejsca.
Drugi to beemoo airfill wygląda nieźle, amortyzacja ale opinii nie znalazłam zbyt wielu.
Pomożecie wybrać?
A może któraś z Was miała doświadczenie z wyżej wymienionymi modelami?
Screenshot_2016-09-30-09-09-32.png
Screenshot_2016-09-30-09-19-52.png
 

Załączniki

  • Screenshot_2016-09-30-09-09-32.png
    Screenshot_2016-09-30-09-09-32.png
    148,3 KB · Wyświetleń: 672
  • Screenshot_2016-09-30-09-19-52.png
    Screenshot_2016-09-30-09-19-52.png
    106,8 KB · Wyświetleń: 693
Pterusinska my mielismy zamiar na poczatku kupić ten urban ale zrezygnowalam. A bedziecie tego pierwszego wozka uzywac na co dzien czy nie? Bo nie zrozumiałam. Bo jesli macie zamiar przejezdzic w gondoli tej co macie to ja b nie kupowala wozka 2w1 tylko raczej sama spacerówke np baby jogger czy britax z mozliwoscia wpiecia gondoli czy fotelika bo taki wozek posluzy wam do konca a jak kupicie np chicco to jak dziecko podrosnie bedziecie chcieli wymienic na zgrabna mala spacerowke tak mysle;)

Jestem w 33. tygodniu ciąży <3
 
Ten pierwszy na wspólne spacery( z tatą)i śnieg. Ale do sklepu na małe zakupy już go nie wezmę, i chcielibyśmy jakiś mały zgrabny wozeczek z którym sama nie będę miała problemu. Więc gondoli w tym drugim też będę używać. Spacerowka w urbanie akurat bardzo mi się podoba :)
 
To kubelek wiec do konca nie starczy i nie jest zgrabny ;) osobiście bardziej bym sie rozejrzala i wlasnie patrzyla glownie na spacerowke.
Mama czworki swego czasu myslala zeby kupic dwa wózki moze cos podpowie;)

Jestem w 33. tygodniu ciąży <3
 
reklama
Mam piwnice na samym dole, ale to trzy piętra poniżej wejścia do klatki więc nic mi to nie daje. A możliwości zostawienia nie mam.. :/
 
Do góry